Víte, kde pořídit kvalitní vázací prostředky?

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 23.2.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Vázací prostředky představují poměrně širokou skupinu sortimentu, po které sáhne mnoho lidí a to z nejrůznějších důvodů. I v této problematice se jednoznačně vyplatí pořizovat kvalitu. A protože ta dnes není samozřejmostí, je zapotřebí vědět, kde nakoupit. Nejen vázací prostředky, ale také zdvihací techniku seženete se zárukou kvality a spokojenosti od společnosti Pronovo. Jedná se o firmu, která sídlí v Českých Budějovicích. Díky tradici od roku 1997 se může pochlubit mnoha spokojenými klienty.

Mezi hlavní priority Pronovo patří zejména spokojenost zákazníků, maximální kvalita a bezpečnost, ale také profesionální přístup. Sečteno a podtrženo Pronovo nabídne produkty vázacích prostředků a zdvihací techniky, do kterých se vyplatí investovat.

Aktivity Pronovo

Hlavními aktivitami společnosti Pronovo jsou zejména výroba, prodej a servis vázacích prostředků a zdvihací techniky širokospektrého zaměření. Pronovo se orientuje například na prostředky osobního zabezpečení při práci ve výškách, ale i na manipulační pásy, ocelová lana, řetězy či manipulační svěrky a další příslušenství.

Vázání břemen x zajištění osob

Vázací prostředky je možno velmi zjednodušeně rozdělit na oblast manipulace s břemeny, tedy jakési nákladní vázání a potom zajištění osob. Obě kategorie obsahují specifické produkty, které se nedají ničím jiným s tak vysokou efektivitou nahradit.

Vázací prostředky pro manipulaci s břemeny jsou řetězové závěsy, závěsné body, případně textilní vázací prostředky. Co se potom týká zajištění osob, sem patří postroje a příslušenství, dynamická a statická lana a záchytné systémy.

Potřebujete-li pořídit vázací prostředky z výše zmiňovaných kategorií, je značka Pronovo zajisté správnou volbou. Přinese nejen bezpečnost, ale i vysokou efektivitu!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.