Mějte pojištěné pronajímané nemovitosti proti nepředvídatelným situacím

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2021 | Reality, bydlení

Pronajímání nemovitostí je pro celou řadu podnikatelů základním ziskem. Jedná se o službu, která nikdy nepřestane být lukrativní. Lidstvo se neustále rozšiřuje a s tím se zvyšuje i standard obyvatel po celém civilizovaném světě. A ačkoliv se stále větší procento dospělých stěhuje do vlastních nemovitostí, ti mladí především, hledají lákavé pracovní nabídky přímo ve velkých městech. Jak se ale ochránit před nepříjemnostmi, které mohou nastat?

Jednou z největších opor je správa činžovních domů

Jedná se o službu, kterou nabízejí realitní kanceláře. Je přitom logisticky i personálně velice obtížná, protože funguje jako balíček menších dílčích služeb. A pouze v případě, že je kancelář schopna nabídnout dostatečné množství služeb, se stává její činnost lukrativní. Právě proto se správou činžovních domů a nemovitostí zabývají jen větší realitní kanceláře jako happyhouserentals.com, které nabídnou dostatek zkušeností i personálu.

Správa činžovních domů víceméně svádí naprostou většinu rizik z podnikání na sebe. V rámci plné moci a poplatku z podnikatelské činnosti se uzavírá plná moc. V té jsou dány veškeré povinnosti a možnosti realitní kanceláře, jak naložit s vaší nemovitostí. Jsou v ní ale obsaženy také veškerá její rizika, protože ať už kvůli technickému stavu, nebo kvůli ubytovaným osobám, může dojít k nepředvídatelným situacím.

Mějte tak záda opravdu chráněná

Největší výhodou je tak pochopitelně to, že máte dokonale chráněná veškerá rizika spojená s vaším podnikáním. Zcela upřímně nezáleží na tom, jestli dojde k vymáhání poškozeného majetku nebo nezaplaceného nájemného. Stejně tak máte podporu v případě, kdy dojde k havárii inženýrských sítí. Správa činžovních domů je službou, která vám bude krýt záda opravdu všude.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667