Víte, jaké výhody vám jako majitelům nemovitosti přináší jejich správa?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2021 | Reality, bydlení

Starat se plně samostatně a soběstačně o nemovitost není vůbec žádná legrace. To vám potvrdí kdokoliv, kdo už s nemovitostmi dříve nebo později pracoval. Pokud ji ale dokonce pronajímáte, tak se obsáhlý list povinností a rizik rozšiřuje o další nepříjemnou porci řádků. S tím by vám ale mohla pomoci mladá služba realitních kanceláří – správa nemovitostí.

Co to bude správa bytů a domů je?

Jedná se o soubor služeb, které získáváte v rámci tohoto balíčku. Správa nemovitostí je poskytována většími realitními kancelářemi jako například happyhouse-sprava.cz, které nabízí dostatek personálních i schopnostních možností.

Ve svém základě se jedná o to, že realitní kancelář na základě vymezovacích smluv, plné moci a dohody o zastoupení, dostane možnost do určité míry nakládat s vaší nemovitostí. A to jen v kolejích, které vy osobně nejdříve určíte. Až na výjimky se tak jedná opravdu o správu v tom smyslu, že se realitní kancelář stará o obsazení vašich nemovitostí, jejich technický stav a kontakt s klienty. Možností je ale celá řada navíc.

Správa domů a bytů vás překvapí svými možnostmi

A celá řada dalších možností může začínat například od nenáviděného účetnictví a agendy. Běžně si musíte jakožto majitel nemovitostí najímat účetní, které se budou starat o vaše dokumenty. Správa domů a bytů ale počítá i s těmito potřebami a součástí je proto kompletní finanční i právní servis.

Právní servis je přitom velice důležitou, a přesto mnohdy opomíjenou součástí podnikání v realitách. Podmínky dané zákonem se neustále mění a s nimi se pochopitelně mění i podoba jednotlivých smluv. Vaší povinností, jakožto pronajímatele, je totiž sledování aktuálních zákonů a vyhlášek. To je ale mnohdy vyčerpávající a tým právních odborníků v zádech, je minimálně příjemnou úlevou.

 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667