Máte problém s hledáním nájemníků? Správa nemovitostí vám s tím může pomoci!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2021 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je balíčkem služeb, který nabízejí některé největší společnosti, mezi něž se řadí také happyhouse-sprava.cz. Je opravdu univerzálním pomocníkem pronajímatelům jak jednotlivých bytů, tak i domů či celých činžovních domů. Jeden z problémů totiž může být poměrně pravidelně obsazení nemovitosti. Jenže s tím vám dokáže správa domů pomoci raz dva.

Správa domů a bytů se postará a získání nájemníků

Díky správě nemovitostí se už nemusíte bát o to, jestli někdy získáte svoje nájemníky. Pochopitelně i správa nemovitostí musí vyhledávat nové nájemníky podobnými kanály, jako to děláte také. Ale zároveň má i mnohem větší počet možností a větší efektivitu propagace. Nehledě na to, že může mít dokonce i pořadníky klientů čekajících na nabídku ubytování.

Výhodou správy nemovitostí je fakt, že za ni platíte pouze v případě, kdy vaše nemovitost generuje zisk. To znamená, že dokud není v nemovitosti žádný nájemník, tak neplatíte za zprostředkování služeb vůbec nic. A to i když už tou dobou pro vás kancelář vyhledává správné adepty k ubytování!

Jenže nejde jen o obsazení, ale i kvalitu

Prvním problémem je získání nájemníků a druhým problémem pak získání nájemníků, se kterými nebude problém. A to je snad i mnohem větší výhoda, kterou vám správa bytů a nemovitostí nabízí. Ačkoliv jsou některé registry volně dostupné, tak možnosti získání informací od vás, jakožto soukromé osoby jsou pochopitelně omezené. Kancelář oproti tomu má nástroje k tomu, aby dokázala kompletně prošetřit bonitu potencionálního nájemníka. Kanceláře se tak zásadně vyhýbají ubytování lidí v insolvenci nebo dluhové pasti, od kterých se i při vší jejich slušnosti, dá reálně očekávat zpoždění při platbách. A to důležitější je ale sledovat i takové nájemníky, kteří už v minulosti měly delikty v podobě poškozování cizího majetku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667