Kvalitní matrace je naprostým základem pro dobrý spánek

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2021 | Služby

Spánek je velice důležitá součást v životě každého, kdo od sebe očekává efektivitu a schopnost soustředit se po celý pracovní den. Jenže se na něj často zapomíná a investice do kvalitního spánku, která je jinak tak moc důležitá, je pro spoustu lidí až na posledním místě. Proč byste měli i vy investovat do kvalitní matrace?

Podle odborníků vzniká většina nemocí špatným spánkem

Zní to jako marketingové moudro, ale je v tom naopak velký kus pravdy. Noc je totiž období, které naše tělo využívá pro celou řadu regeneračních a imunních procesů. Jakmile tedy trpíme dlouhodobě špatným spánkem, tak tím trpí také většina organismu, která nedokáže během noci regenerovat a odpočinout si tak, jak je potřeba.

Je zároveň velkým omylem si myslet, že je koupě kvalitní matrace hrozně drahá záležitost. I levné matrace jsou totiž lukrativním zbožím, pokud je nekupujete u nahodilého prodejce, ale u renomovaných obchodníků. Někteří z nich, jako například levne-ceske-matrace.cz mají dokonce výhodu zastání výhradních dodavatelů matrací pro celou řadu ověřených českých výrobců.

Jaká matrace je ideální právě pro mě?

Někteří by se vám možná mohli pokusit nakukat, že cena je jediný orientační bod. Jenže i velice drahá matrace vám nemusí sedět tak dobře, jako matrace levnější. Proto je potřeba hledět především na vaše tělesné proporce. Nejdůležitější je pochopitelně váha a výška. Podle výšky si určujete délku matrace, a to s dostatečnou rezervou, protože nikdy nespíte hlavou přímo na okraji a nohama také.

Váha je pak důvodem ke zvážení správné technologie. Některé druhy inteligentní pěny se například mohou hodit jen pro menší a lehčí postavy, jiné pak naopak nedokážou poskytnout komfort a nepřizpůsobí se příliš lehkému člověku. Volba je tedy na vás a věřte, že u dobrých prodejců najdete kvalitních matrací celé stovky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667