Kvalitní sídlo firmy pomůže zlepšit reputaci společnosti

Zadavatel: Profispolečnosti.cz s.r.o. | 2.4.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Sídlo firmy je vizitkou každé společnosti, je to součást obrazu, který si o společnosti udělají její obchodní partneři, konkurenti i klienti.

Sídlo společnosti na prestižní adrese v Praze nebo v jiném velkém městě zvyšuje důvěryhodnost firmy a může tak podpořit její úspěch u potenciálních obchodních partnerů a klientů.

Profisídla.cz s.r.o. nabízí službu poskytnutí sídla společnosti na mnoha prestižních adresách v Praze, Brně, Ostravě nebo Kladně. Veškerá poskytovaná sídla jsou umístěna v činžovních nebo kancelářských budovách a splňují povinné náležitosti, mezi něž spadá poštovní schránka se jmény všech firem, označení sídla jmény všech firem nebo přebírání pošty.

V sídlech funguje vyškolený sekretariát, který spolehlivě přebere a předá veškerou doručenou korespondenci a zaručí tak našim klientům jejich korespondenční dostupnost.

Cena služby se liší podle konkrétní adresy jednotlivých sídel a podle délky pronájmu a zahrnuje:

  • označení sídla společnosti v souladu se zákonem
  • poštovní schránku pro klienty
  • příjem a úschovu pošty doručené na sídlo firmy
  • informování o poště doručené na sídlo firmy e-mailem
  • nehrozí žádné jednorázové či zřizovací poplatky při poskytnutí sídla společnosti

Podle přání klientů je v některých sídlech možno využít také komplexní administrativní službu virtuální kanceláře. V rámci této služby si klienti mohou dokonce krátkodobě pronajmout naše kanceláře pro svoje firemní potřeby, pro setkání s klienty, pro valné hromady nebo prezentace svých výrobků nebo služeb.

Témata: sídlo firmy, virtuální sídlo firmy

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 12
170 00 Praha 7
Česká republika
info@profispolecnosti.cz
Tel: +420 775 387 744