Chcete se svým dárkem zabodovat? Vsaďte na jistotu a darujte zlatý šperk!

Zadavatel: Lucie Štiková | 24.1.2023 | Služby

To, že šperky patří k nejoblíbenějším dárkům, vám určitě nemusíme připomínat. Jestli se je tedy chystáte darovat k narozeninám, k výročí nebo i jen tak pro radost, už teď jsme si jistí, že budete úspěšní. A pokud ještě navíc rádi sázíte na jistotu a chcete darovat šperk ze zlata, tak maximálně zabodujete.

Zlato je krásné, noblesní a jedinečné

Pravdou je, že všechny šperky darované s láskou dokáží okouzlit. Ovšem ty zlaté přináší vždy něco navíc, což ostatně už dávno věděli i naši předci. Zlato je nesmírně vzácný kov a společně s ním vždy darujete nejen velkou dávku přepychu, ale také historie a jedinečnosti.

  • zlato se vyznačuje mimořádnou odolností
  • nepodléhá oxidaci
  • zlaté šperky nevyžadují téměř žádnou údržbu a přitom jsou stále krásné
  • dodávají pocit luxusu a výjimečnosti
  • jsou skvělou investicí do budoucnosti

Zlaté šperky-NM byly, jsou, a věříme, že i nadále budou vždy velmi žádané

V naší nabídce najdete spoustu druhů šperků z různých kovů. Ale právě ty zlaté jednoznačně dominují. Díky naší velké nabídce, kdy kromě klasického žlutého zlata máme i bílé a růžové a naše šperky jsou často doplněné o brilianty, si každý může vybrat co si jeho srdce i oči žádají.

Mezi nejčastěji kupované se dlouhodobě řadí zlaté náušnice, jelikož jsou bezesporu královnami mezi dámskými šperky. Ve zlatém kabátku jsou v uších nepřehlédnutelné a ještě se nám za naši dlouholetou prodejní historii nestalo, že by u ženy nezapůsobily. Což ostatně platí i u zlatých náhrdelníků, které mají za úkol doplnit a podtrhnout ženskou krásu. Umět si získat srdce i obdivné pohledy dam každopádně dokáží i naše zlaté náramky, jinak si totiž nikdy nedokážeme vysvětlit, proč tak rychle opouští naši nabídku a krásně zabalené míří do vašich domovů. Možná je to dáno jejich prvotřídním provedení, dost možná jejich originalitou a nebo tím, že všichni vědí, že zlato pokaždé dokáže zabodovat a dojmout.

Tak či tak bychom vám hlavně chtěli poděkovat za vaši důvěru. V každý moment, který je pro vás důležitý a rozhodnete se darovat šperk, se na nás obracíte a my si toho nesmírně vážíme. Byť nepřímo se tak stáváme součástí vašich příběhů a krásných vzpomínek. Ať už naše šperky zdobí kohokoliv z vašich blízkých, jsme rádi, že stále patří k těm nejžádanějším a dokazují nemožné - vyjadřují lásku, oživují vzpomínky, dodávají sebevědomí a rozdávají radost po mnoho let. A to nejen ty zlaté, ale všechny, které se společně s námi rozhodnete darovat.

Témata: nakupování | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Lucie Štiková

K Lesu 310
37001 Nové Homole
Kontaktní osoba: Lucie Štiková
majitelka
sperky@sperky-nm.cz
+420602879435
Obrázek uživatele Šperky-NM
Šperky-NM
K Lesu 310
37001 Nové Homole
Česká republika
sperky@sperky-nm.cz
Tel: 602879435