Hledáte matrace s naprosto dokonalými vlastnostmi? Využijte velký sortiment pěnových matrací!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Služby

Matrace v průběhu let zažívají ohromné množství úprav, mezi které patří také slušný počet odlišných materiálů, které se na matrace používají. Po prvotních přírodních vycpávkách přišla doba syntetiky, následně pak celá řada jiných výplní.

Současností matrací jsou ale excelentní pěnové výplně, které mají podstatně lepší vlastnosti než jejich nedávná konkurence. A u nás si dokážete vybrat jen to nejlepší!

Není pěna jako pěna!

V rámci sortimentu na levne-ceske-matrace.cz si můžete všimnou toho, že se pěnovým matracím věnuje rovnou několik rubrik. Není to kvůli tomu, že by výrobci hledali nová a odlišná marketingová pojmenování svých výrobků. Je to naopak tím, že je každá pěna zkrátka trošku jiná a specifická oproti zbytku.

Díky tomu je tak zákazníkům nabízena spousta rozličných technologií, které se mohou vzájemně odlišovat drobnostmi. I drobnosti ale mohou mít velké dopady, především pak pokud se bavíme o osobách se specifickými potřebami.

Tepelně citlivé typy matrací

Některé matrace mohou mít takovou vlastnost, že reagují na lidské teplo. Všeobecně se nazývají jako matrace ze studené pěny, a značí velice originální a zajímavou technologii. Matrace ze studené pěny fungují tak, že přijmou teplo z lidského těla a tam změknou. Proto tak dokáží nabídnout podporu, ale pohodlí lidskému tělu, ale nedeformují se při tom.

Pěna, která vám doslova uhne

Podobnou vlastnost mají i matrace z flexifoam pěny. Jedná se ale o matrace, které realizují stejný typ pohodlí jiným způsobem. Reagují klasicky na váhu vašeho těla. Nemění se ale jejich struktura na místě, ale namísto toho vám dokáží lehce uhnout a zdeformovat se podle potřeb vaší postavy. Jakmile pak vstanete, tak se matrace bez zátěže vrátí zpátky do původní podoby.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667