Trpí váš pejsek alergií? Řešením jsou hypoalergenní granule

Zadavatel: Magieprirody.cz | 23.11.2018 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Zdraví našich pejsků je nám nadevše. Co si však počít, když se náš nejlepší přítel neustále škrábe, má vyrážky, zarudlé oči, nebo průjmy? Na vině většinou bývá alergie, nebo potravinová intolerance. Stejně jako nám, i psům dokáže alergie velmi znepříjemnit život. Bohužel, tato nemoc se zcela vyléčit nedá. Nezbývá než podávat pejskovi vhodné léky předepsané veterinářem, nebo odstranit z jeho života alergeny, které mu problém způsobují.

Alergeny jsou často součástí krmiv

Bohužel, alergeny jsou často součástí běžných krmiv pro psy. Obilniny, vejce, chemické konzervanty, nebo některé druhy masa jsou nejčastějším spouštěčem, který způsobuje alergických reakce u našich psích miláčků. Pokud je váš mazlíček alergický na některou ze součástí běžných krmiv, máte pouze dvě možnosti. Buď pejskovi vařit speciální stravu, nebo začít kupovat speciální hypoalergenní granule.

Řešením jsou hypoalergenní granule

Vařit pejskovi speciální stravu si může asi málokdo z časových i finančních důvodů dovolit, navíc není jednoduché sestavit jídelníček tak, aby byl správně vyvážený, a pejskovi nechyběla některá důležitá součást potravy. Hypoalergenní granule oproti tomu obsahují vyvážený poměr živin potřebných pro zdravý vývoj psa, ale bez alergenů.

Kolik stojí zdravý život vašeho přítele

Při pohledu na cenovku vám možná připadne, že jsou hypoalergenní granule příliš drahé. Ve skutečnosti však nejsou o moc dražší než běžná krmiva. Díky vysokému obsahu živin mají prémiové granule nižší krmné dávky, takže vám vydrží mnohem déle.

Pro vašeho pejska je dost dobré jen to nejlepší

Prémiová řada hypoalergenních granulí BARDOG obsahuje velký výběr kvalitních krmiv, které neobsahují obiloviny, krev, geneticky modifikované suroviny, ani konzervanty. Veškeré granule mají certifikáty nejvyšší kvality IFS a GMP. V nabídce jsou různé typy holistických granulí bez obilovin, které pokrývají všechny běžné alergie a potravinové intolerance našich psích přátel.

Kvalitní holistické granule bez obilovin jsou vyrobeny na čistě přírodním základě, bez chemických konzervantů, a s vysokým obsahem masa a ovoce. Hypoalergenní granule obsahují vyváženou směs živin, minerálů a vitamínů, potřebných pro zdravý růst vašeho pejska. V nabídce máme jak klasické extrudované, tak lisované za studena.

Veškerou nabídku najdete na www.granulebardog.cz

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon dogmeat_1200x628.jpg381.28 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712