Právní podpora při nákupu i prodeji nemovitosti

Zadavatel: Profispolečnosti.cz s.r.o. | 24.11.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Ať už jste soukromá osoba nebo firma, kupujete-li nebo prodáváte soukromý byt či rodinný domek anebo kupujete nemovitost pro komerční účely, neobejdete se bez odborné právní podpory.

Každá obchodní transakce týkající se nemovitostí vyžaduje sepsání smlouvy, kterou musí odsouhlasit obě smluvní strany. A právě to, aby smlouva splňovala veškeré právní náležitosti, aby ji nebylo možno napadnout, aby byla pro Vás co nejvýhodnější, to je třeba svěřit právníkům specializovaným na právo nemovitostí.

Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se v oblasti práva nemovitostí pohybuje dlouhodobě, své bohaté zkušenosti využívá při poskytování profesionálních právních služeb občanům a domácnostem i podnikatelům a developerům.

Nejčastěji poskytované právní služby pro domácnosti a občany jsou např. kupní, darovací, nájemní i podnájemní smlouvy nebo zastoupení klientů ve sporech mezi majiteli domů a nájemníky. Sestaví také stanovy bytového družstva s veškerými zákonnými náležitostmi i prohlášení vlastníka budovy, které vymezuje prostory v nemovitosti na bytové a nebytové jednotky, což využijí zejména družstva převádějící své byty do osobního vlastnictví členů družstva. Samozřejmě zařídí také vklad do katastru nemovitostí.

Podnikatelé obvykle požadují u právní kanceláře Maur Legal komplexní právní zastoupení jak při nabývání, tak i při převodu nemovitostí zahrnující jednání s protistranou. Maur Legal zpracuje veškeré smlouvy včetně vypracování návrhu na zápis změn v katastru nemovitostí. Právní služby poskytuje i developerům při „greenfield" i „brownfield" projektech, zastupuje klienty při územním plánování včetně právního poradenství při zajišťování dopravní infrastruktury, dopravní obslužnosti a inženýrských sítí, vypracování plánovacích smluv, při jednání s územně samosprávnými celky, poskytuje poradenství při výstavbě bytových i administrativních komplexů i průmyslových staveb včetně návrhu právních vztahů k subdodavatelům ze všech relevantních stavebních oblastí.

Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. poskytuje své profesionální právní služby za výhodné ceny, vždy na základě osobního jednání s každým klientem, jedná rychle a flexibilně se přizpůsobuje jeho potřebám.

Témata: právo, nemovitosti | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 12
170 00 Praha 7
Česká republika
info@profispolecnosti.cz
Tel: +420 775 387 744