Moderní provázkové záclony dodají šmrnc vašemu interiéru

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 24.10.2016 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Provázkové záclony jsou trendy záležitostí. Uvažujete nad pořízením nových záclon či závěsů do své domácnosti? Už vás nebaví klasické jednobarevné záclony z tradičních materiálů? Pak určitě doporučujeme vyzkoušet moderní záclony z provázků, které dodají šmrnc každému oknu. Vyniknou v kombinaci s plastovými, hliníkovými i dřevěnými okenními rámy.

Záclony z provázků v celé škále variací

Moderní provázkové záclony zakoupíte v internetovém obchodě provazkova-zaclona.cz v celé škále atraktivních variací. Neomezujte se pouze na bílé záclony z provázků. Trendy jsou též záclony v červené, modré, hnědé nebo třeba zelené barvě. Mohou být jednobarevné i vícebarevné. Záclony můžete v oknech libovolně střídat. Exkluzivním typem jsou provázkové záclony zdobené stříbrnou nití, které využijete pro různé speciální příležitosti.

Jejich velkou výhodou je, že si je doma snadno sami upravíte na rozměry, které budete potřebovat. Při koupi volíte pouze šířku záclony. Co se týká délky, tak záclonu pohodlně zkrátíte nůžkami. Poté je snadno pověsíte na svou garnýž. Dají se využít nejen do oken, ale třeba i do dveří nebo pro oddělení dvou místností - například kuchyně a obývacího pokoje. Pokud se vám záclony zdají příliš úzké, zkombinujte jich více dohromady, a to třeba i v různých barevných provedeních.

Objednávejte online a ušetřete

V obchodě provazkova-zaclona.cz můžete vybírat ze široké nabídky moderních provázkových záclon, které jsou zde dostupné za výhodné internetové ceny. Pokud navíc nakoupíte alespoň za 1000 Kč, tak máte dopravu záclon zcela zdarma. Kromě záclon zde zakoupíte i moderní spony, jimiž záclony snadno sepnete, když je zrovna nepotřebujete používat, nebo také prací sáčky pro pohodlné praní v automatické pračce.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854