Jízda libovolným vozem BMW už nemusí být pouhým snem

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 24.10.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pokud patříte mezi milovníky německé značky BMW nebo byste se pouze rádi projížděli pár dní v luxusním voze, nyní je ta správná chvíle jak si splnit své přání a sny.  OC PARK HOSTIVAŘ připravila pro všechny své zákazníky soutěž o zapůjčení libovolného vozu BMW na celý víkend. Pokud si věříte, že tipnete správně počet míčků, které jsou ve voze umístěném v prostorách OC PARK HOSTIVAŘ, tak neváhejte a soutěžte.

„Jsem velice potěšen, že nejsme pouze obchodním centrem, ve kterém lidé nakupují a spěchají za hmotnými statky, ale že můžeme lidem nabídnout i něco víc. A to ať už se jedná o děti či dospělé. Soutěž o libovolný automobil BMW na víkend s plnou nádrží doufám potěší nejen  návštěvníky, ale především splní sen někomu, kdo opravdu touží po tom zažít sílu německých vozů značky BMW,” říká Ing. Marek Coufal, ředitel OC PARK HOSTIVAŘ.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci OC PARK HOSTIVAŘ, kterým je více jak 18 let a nakoupí v minimální výši 300,- Kč v jakémkoli obchodě či stánku v OC PARK HOSTIVAŘ. S dokladem a správně vyplněným soutěžním kuponem, na kterém bude odpověď na tipovací otázku: Kolik je umístěno míčků ve vozidle BMW, které je vystaveno v -1.patře OC PARK HOSTIVAŘ?, navštíví vystavený automobil BMW a vhodí kupon do vozidla. Soutěž potrvá do konce října 2016 a výsledky budou zveřejněny prostřednictvím webových a facebookových stránek. Vyhlášení a předání voucheru na zapůjčení vozu BMW proběhne 11. listopadu 2016 v prostorách OC PARK HOSTIVAŘ.

Neváhejte a zkuste své štěstí. Vůz BMW může být na víkend váš!

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047