Říjnový Interfriendship

Zadavatel: Jiří Kutal | 24.10.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Omrzely Vás po předešlém rozchodu osamělé večery u sledování televizních pořadů a ráda byste znovu navázala kontakt s muži? Nechejte se zlákat možností na seznámení od Evropské seznamky a vyjděte tak vstříc Vašemu štěstí. Internetová Evropská seznamka však není jen tak ledasjaká seznamka, neboť se zde můžete seznámit se sympatickými německými muži, kteří stejně jako Vy touží po porozumění, lásce a pevném objetí. Internetová Evropská seznamka se tak přiřadila k programu Interfriendship.

Tento program si klade za cíl české ženy seznámit s pohlednými, dobře finančně zabezpečenými německými muži s pozitivním charakterem. Díky naší seznamce tak můžete najít muže Vašich snů. Seznámení přes internetovou Evropskou seznamku je více než jednoduché.

Stačí, když si na internetové adrese Evropské seznamky www.tschechische-traumfrauen.de založíte Váš vlastní profil. Večer pak po práci nebo kdykoliv přes den můžete usednout k počítači a osmělit se oslovit jako první muže, kteří Vám budou připadat sympatičtí. Váš profil dává německy hovořícím mužům příležitost, aby Vás oslovili jako první. Prostřednictvím Evropské seznamky tak můžete najít muže se stejnými zájmy, zapálením pro cestování, poznat německou kulturu, gastronomii i zajímavá místa.

Po pár dnech vzájemného psaní přes sociální komunikační sítě můžete pozvat Vašeho nového partnera na prodloužený víkend k Vám a poznat jej blíže. Také Vy tak můžete poznat podzim plný zamilovaných okamžiků při romantických procházkách, navštěvování oblíbených kaváren či pouštění draka.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz