Prodej a půjčovna lešení pro stavební firmy

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.7.2018 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Některé stavební firmy nemají vlastní lešení a využívají nabídek společností, které je půjčují. Je to výhodné z toho důvodu, že nemusí mít velké skladovací prostory, nemusí o lešení pečovat či je opravovat a půjčí si vždy jen takové díly, které potřebují. Prodej a půjčovna lešení – takový obor je i pro poskytovatele služeb zajímavý. Lešení zároveň vyrábí i půjčuje, V případě, že dojde k poškození nějaké dílu, snadno si je vyrobí. Existují sady lešení, které jsou vhodné pro malé stavby, fasády, opravy balkonů nebo jen pro konstrukce, jež umožňují opravovat potrubí a elektrické vedení ve výrobních halách.

Prodej a půjčovna lešení firmy Promal

Prodej a půjčovna lešení – touto nabídkou disponuje také firma Promal z Jílového u Prahy. Vyrábí lešení Haki, které je víceúčelové a má různé sady pro malé objekty i výškové stavby. Lešení Haki je velmi variabilní. Lze je použít jako fasádní lešení, pojízdné lešení, kozlíkové či jako schodišťové věže. Skládá se ze sloupků, příčníků, podélníků, zábradlí, patek, podlážky a tzv. ztužení. Snadno se montuje i demontuje.  Prodej a půjčovna lešení firmy Promal nabízí různé sady lešení Haki. Základní sada zajistí snadný přístup pro stěnu o ploše až 400 metrů čtverečných. Celková výška je 16,32 metru a délka 24,45 metru.

Kromě lešení vyrábí brány, ploty či sklepní kóje

Prodej a půjčovna lešení není jedinou činností firmy Promal. Ta se zabývá obecně kovovýrobou, tedy zhotovováním ocelových konstrukcí, opracováním kovů, výrobou kotců, sklepních kójí, zábradlí, schodišť či konstrukcí pro solární panely. Kromě toho vyrábí posuvné brány, ať už pojezdové, samonosné nebo skládací. Posuvné brány u vjezdů k rodinným domům či do velkých areálů zajišťují komfort pro obsluhu. Ovládají se dálkovými ovladači či obilními telefony. Firma vyrábí i ploty, které mohou být jednoduché, tedy jen vyplněné pletivem nebo ze svařovaných dílců. Pro dočasné akce je výhodné mobilní oplocení.

 

Témata: prodej a půjčovna lešení, lešení, prodej lešení, půjčovna lešení, lešení Haki | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300