Motorový olej podle typu auta? Žádný problém!

Výběr motorového oleje nikdy nebyl jednodušší.
Zadavatel: Jiří Chomát | 23.7.2014 | Auto-moto, logistika

Říčany (Pressweb) - Výběr toho správného oleje pro vaše vozidlo nemusí být složitý. Jistě, zvolení toho pravého oleje do motoru vozidla je velmi technickou záležitostí a člověk, který není z oboru se v ní velmi snadno ztratí. Právě proto vznikla nová služba olejepodlevozidla.cz, díky které vyberete ten správný olej do vašeho vozidla během několika minut.  Oleje se liší zejména viskozitou, ale také různými specifikacemi, které si stanovují výrobci. Proto je třeba při výběru oleje postupovat maximálně uvážlivě.

Oleje se totiž liší nejen podle modelu vozu, ale i podle jednotlivých ročníků a hlavně motorů - oleje jsou samozřejmě rozdílné pro dieselové a benzínové motory, ale také i pro různé objemy motorů. Nejlepší variantou je samozřejmě vybrat stejný olej, jako již ve voze máme nebo jsme měli. Doporučení výrobce je třeba respektovat a stejným olejem zpravidla nic nezkazíme, i když oleje jsou samozřejmě vzájemně zaměnitelné.

Může se však stát, a to zejména pokud kupujeme vůz z druhé ruky, že správný olej žádným způsobem nezjistíme. I na takovou situaci najdete na webu řešení - nabízí totiž různé oleje maximálně vhodné pro váš vůz, seřazené podle ceny. Navíc u nás i zjistíte kapacitu olejové vany a tudíž víte, kolik oleje je nutné koupit. Prozradíme vám taktéž servisní intervaly výměny oleje.

Témata: oleje, motor, náhradní díly na osobní automobily | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Chomát

251 01 Říčany
Kontaktní osoba: Jiří Chomát
web@okna.eu
+420 602 129 075
Jiří Chomát
251 01 Říčany
Česká republika
Tel: +420 773 360 000