Přesná kovovýroba a jí přidružené činnosti

Kovovýroba a kvalitní ploty
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.6.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Kovovýroba je pojmem, pod nímž se ukrývá poměrně široké spektrum nejrůznějších úkonů. Jde hlavně o procesy související s kovem. Pevný a odolný materiál připravený pro libovolné povrchové úpravy, jehož předností je dlouhá životnost.

Typickým příkladem jsou kovové konstrukce realizované na míru. Nejčastěji jsou to vrata, brány, ploty a mnohé další prvky. Kvalitní a stabilní výrobky upravené dle konkrétního požadavku zákazníka. Z oceli si můžete nechat zhotovit v podstatě cokoliv, například kóje a kotce pro přepravu zvířat.

Okuste možnosti profesionální kovovýroby, jež zahrnuje svařování, frézování, řezání, opracování, tvarování a jiné činnosti. O špičkové kovové konstrukce se vám postará společnost Promal, která je specialistou ve svém oboru a jejíž pracovní tým tvoří především zkušení zámečníci.

Dopřejte si adekvátní funkčnosti, spolehlivosti a garance precizního výrobku.

Kvalitní oplocení pozemku

Vlastníte pozemek libovolné velikosti a rádi byste nabyli pocitu dostatečného bezpečí a soukromí? Pak neváhejte a zvolte vhodné oplocení, které představuje určitou hranici mezi vaším a vnějším světem. Investujte do plotu, mezi jehož přednosti bude patřit dlouhá životnost, pevnost a celková odolnost.

Ploty mohou samozřejmě nabývat nejrůznějších podob. Vedle klasického pletiva připevněného ke sloupkům jsou to také svařované sítě, žebrovaná pletiva nebo dokonce celé konstrukce plotových rámů. Oku lahodící celek, jež se stane zároveň nepříjemnou překážkou pro příležitostné nenechavce.

Jestliže vám však nejde o trvalé oplocení pozemku, ale pouze o to krátkodobé, je ideálním řešením mobilní oplocení. To nachází své primární užití hlavně na kulturních a sportovních akcích či u dočasných rekreačních objektů.

 

 Se všemi variantami profesionálního oplocení na míru vám pomůže společnost Promal.

 

Témata: kovovýroba, ploty, oplocení, branky, brány, vrata | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300