V "áčku" půjde dál Chorvatsko, "béčko" ovládnou Holanďané

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 23.6.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb)  - 22. 6. 2014: Čtyři zápasy bude mít v pondělí na programu fotbalové mistrovství světa v Brazílii, jen v jednom ale půjde o postup. A podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet k němu mají před soubojem s Chorvatskem blíž Mexičané. Chorvati jdou sice do zápasu jako mírný favorit v kurzu 2,50 (remíza 3,40 – výhra Mexika 2,85), Mexičanům však stačí k postupu díky remíze s Brazílií jakkoliv bodovat a na jejich finiš na postupovém místě Unibet nabízí kurz 1,45.

Ve druhém magnetu dne jsou pak Holanďané blíž vítězství ve skupině B, když do zápasu s Chile jdou jako mírný favorit v kurzu 2,65 (remíza 3,40 – výhra Chilanů 2,70), k postupu z prvního místa – a předpokládanému vyhnutí se Brazílii v osmifinále – jim stačí remíza a na postup z prvního místa jsou tak favorizováni v kurzu 1,48, zatímco Chile je outsiderem za 2,65.

„Zatímco skupina A jde až na remízu Brazílie s Mexikem podle předpokladů sázkařů, španělské bookování letenek domů po druhém zápase myslím se značným předstihem vyhrálo soutěž o největší šok šampionátu,“ komentuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Ve zbylých dvou zápasech půjde především o čest a potěchu fandů, i když Brazílie musí proti Kamerunu bodovat, aby eliminovala teoretickou šanci na svůj konec, kurzy Unibetu na zápas domácích naznačují, že půjde o formalitu. Brazilci jsou proti rozklíženým Kameruncům obrovskými favority v kurzu 1,12, zatímco výhra Afričanů v jejich derniéře na šampionátu by přinesla 22tinásobek vkladu (remíza 10tinásobek) a otázka by tak měla spíše znít, kolika góly Brazilci své fandy potěší. Jako velký favorit půjde i napotřetí do zápasu Španělsko, kurz 1,38 na jeho výhru v nicneřešícím zápase proti Austrálii naznačuje, že by Španělé měli dominovat, podobně ale kurzy favorizovaly proti Holanďanům i Chile a jak to dopadlo...

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: FIFA | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024