Poslední volné byty na Žižkově za staré ceny!

Zadavatel: Janák Karel | 23.5.2022 | Reality, bydlení

Ceny realit dosahují vrcholu. Sehnat v Praze volný byt v novostavbě a ještě k tomu za solidní peníze, je dnes téměř nadlidským výkonem. A přece se ještě může podařit. Rezidence Byty u parku na Vackově nabízí poslední jednotky! Teď anebo nikdy! Taková šance už se nebude opakovat.

Projekt Byty u parku měl v Praze nebývalý úspěch. Na pražském Žižkově v lokalitě Vackov vyrostlo jedenáct nových domů, v nichž najde nový domov 272 rodin. Zájem o jedno až pětipokojové byty byl enormní, a to doslova. Ideální lokalita, skvělá logistická dostupnost, moderní architektura a hlavně finanční příznivost, jsou důvody, které hrají VABANK. Lepší nabídku v současné době v Praze nenajdete.

Devět bytů k mání!

Poptat volné byty na Praze 3 lze skrze interaktivní vizualizaci na website developera. Aktuálně aplikace nabízí posledních devět bytů. Jeden o velikosti 1+kk o výměře 54 m2 s předzahrádkou, jeden byt 2+kk s plochou 62 m2, rovněž s předzahrádkou a další tři byty 3+kk a čtyři byty 4+kk.

Na každou koupi lze získat výhodný hypoteční úvěr od Hyposervis Consulting. Ta za vás kromě mimořádného úroku, který se dnes cení zlatem, vyřídí veškeré papírování. Zajistí koordinaci procesů mezi bankou, developerem a kupujícím. A to všechno za nulový administrativní poplatek, u většiny bankovních institucí i včetně znaleckého posudku.

Moderna ruku v ruce s funkčností

Za návrhem projektu Byty u parku stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí. Při návrhu projektu Byty u parku se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Jeden z bytů může být i váš. Stále ještě je šance ho „urvat“ pro sebe!

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_byty_u_parku_01.jpg37.38 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.