Nechte si postavit srubový dům na klíč

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 23.5.2016 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Existuje unikátní výrobce materiálu, který nebude nikdy nikým překonán. Jeho zkušenosti sahají mnohem dále, než si může kdokoliv z nás byť jen na malou chvíli představit. Dlouhá tisíciletí uschovává své tajemství pod pokličkou poznání. Přírodě se dá vyrovnat opravdu jen těžko, právě z těchto důvodů jsou srubové domy skvělou investicí do vytvoření dokonalého zázemí pro svůj i život našich potomků. Oproti klasickým zděným domům nám srubové domy na klíč prokazují službu i z pohledu zdravotního, ekonomického a v neposlední řadě i ekologického. Ve své podstatě vám příroda v prodlouženém podání skrze společnost Woodlife nabízí lepší životní styl a skvělé zázemí pro regeneraci. Vytvořte si dům a odpočinkovou zónu v jednom.

Srubové domy na klíč ve stopách aktuálních trendů

Srubové domy na klíč v porovnání s klasickou zděnou stavbou vytvářejí mnohem lepší atmosféru a příznivější klimatické podmínky, které mají blahodárný účinek na léčbu astmatu a kataru horních cest dýchacích. Kromě jiného má dřevostavba i skvělou výhřevnost a to během velmi krátkého času od zatopení.

Srubové domy předkládají i vysoce komfortní variantu pro založení rodiny v optimálních podmínkách. Představte si tu krásu na předměstí většího města, když se můžete před hlukem rušných ulic ukrýt pod střechu přírodně založené stavby.

Opravdu rychlá výstavba dřevostavby

Pokud hledáte opravdu rychlý způsob výstavby rodinného domu, zaměřte se na dřevostavby. Ty poskytují celkem jednoduché, leč propracované řešení, které odpovídá všem standardům náročnosti a spokojenosti při užívání rodinného domu.

V mnohém i převyšují klasické zděné stavby. Délka výstavby je vždy závislá na charakteru a velikosti stavebního plánu. Menší dům v podobě víkendové chatky se staví jen několik týdnů a větší rodinné sídlo pár měsíců. Celkem velká výhoda je ukryta úspoře finančních nákladů za interiérové a exteriérové fasády a omítky. U dřevostaveb se dělat nemusí.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon ref_photo_small_zoom_1467.jpg122.81 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz