BroadSoft oznamuje uvedení platformy BroadCloud na francouzský trh

Ve spolupráci se společností NextiraOne se dostávají nová řešení pobočkových ústředen na bázi cloudu a sjednocených komunikací rychle na trh
Zadavatel: Marketwired, LP. | 23.5.2016 | Telekomunikace, IT

GAITHERSBURG, MD, USA a PAŘÍŽ, FRANCIE—(Marketwired / Pressweb – 9. května 2016) – BroadSoft, Inc. (NASDAQ:BSFT), přední dodavatel softwaru pro globální sjednocené komunikace poskytovaného jako služba (UCaaS) oznámil, že uvádí svoji platformu cloudových služeb na vyhrazeném serveru BroadCloud na francouzský trh.

Poskytovatelé služeb ve Francii mohou při přechodu k sjednoceným komunikacím (united communications) v podnicích všech velikostí, od drobných živnostníků po mamutí společnosti, těžit z odborností společnosti BroadSoft vycházejících ze zajišťování cloudových služeb ve Spojených státech. Francouzský trh s cloudovými sjednocenými komunikacemi je připraven vstoupit do období rychlého růstu s předpokladem 19 % míry složeného ročního růstu (CAGR) v příštích pěti letech, tedy ze 44 milionů EUR v roce 2015 na 106 milionů EUR v roce 20201.

Jedním poskytovatelem služeb, který chce této příležitosti využít, je společnost NextiraOne. Ta si vybrala řešení UC-One® od společnosti BroadSoft k poskytování svých nových služeb pobočkových ústředen na bázi cloudu a sjednocených komunikací. Cloud easycollab společnosti NextiraOne easycollab Cloud je zaměřen na malé a středně velké podniky (SMB) od 20 do 250 uživatelů. Malé a středně velké podniky představují sice 74 % cloudového trhu, nicméně jen 6 % z nich aktuálně využívá cloudové služby – což je pod průměrem Západní Evropy, tj. 10 %.2 Cloud easycollab umožňuje podnikům zdokonalit způsob práce díky lepší interakci mezi zaměstnanci, dodavateli a odběrateli. Spojuje telefonii, video, jediné číslo, sledování dostupnosti, telekonference a sdílení obrazovky a představuje škálovatelné řešené sjednocených komunikaci díky spojité mobilní funkčnosti, která se přizpůsobuje růstu uživatelů.

„Cloud easycollab je kritickou částí našich současných plánů zavést se na lokálním trhu jako poskytovatel s nabídkou nejrobustnějších služeb cloudových pobočkových ústředen a sjednocených komunikací na trhu malých a středně velkých podniků,“ říká Danièle Lepeltier, ředitel pro marketing a inovace společnosti NextiraOne. „Naše spolupráce se společností BroadSoft má zásadní význam pro rychlý návrh a uvedení této nové služby na trh. Můžeme nyní malým a středě velkým podnikům nabízet jednoduché a přehledné řešení, které jejich koncovým uživatelům umožní přestat používat drahé a složité pobočkové ústředny na provozovně, získat provozní flexibilitu, zvýšit produktivity práce, týmovou spolupráci a mobilitu.“

BroadCloud umožňuje poskytovatelům služeb jako je NextiraOne provozní platformu úplného řešení, která pokrývá celý vývojový cyklus odběratelského vztahu – od úvodní cenové nabídky až po aktivaci služby a technickou podporu.UC-One společnosti BroadSoft umožňuje podnikům přes jednotné rozhraní přenášet hlasová volání, audio a video ve vysokém rozlišení, přenos okamžitých zpráv a dostupnosti, telekonference, záznamy volání a sdílení obrazovky – bez ohledu na používaná zařízení nebo druh připojení (mobilní síť, pevná linka atd.).

Taher Behbehani, ředitel pro digitální techniku a marketing společnosti BroadSoft, zdůrazňuje požadavky trhu a příležitost pro toto řešení: „Vzhledem k neporovnatelným ekonomickým výhodám a flexibilitě podniky po celém světě rychle přijímají cloudová sjednocená řešení spolupráce. V našem nedávném uživatelském průzkumuposkytovatelé služeb předpověděli, že se globální trh s řešeními cloudové spolupráce do roku 2020 šestkrát zvětší a jedna třetina malých a středně velkých podniků bude výhradně využívat mobilní systémy.“

Craig Decker, ředitel prodeje pro Evropu, Střední Východ a Afriku společnosti BroadSoft, vysvětluje, proč bude BroadCloud cenným obohacením francouzského trhu: „Naše inovace a osvědčené robustní cloudové služby sjednocených komunikací dávají poskytovatelům služeb jako je NextiraOne jistotu a flexibilitu v zajišťování potřeb v oblastech komunikací a vzdálené spolupráce podnikům všech velikostí. Podniky ve Francii budou nyní moci svým zaměstnancům zajistit komunikaci a spolupráci z libovolného místa, v libovolném čase a s pomocí libovolného zařízení.“

Všechny aktuality u společnosti BroadSoft můžete sledovat na Twitteru.

1 „MZA – Cloudová podniková telefonie 2015 – svět; září 2015.

2 Jako výše.

Výhledová prohlášení:
Tato tisková zpráva obsahuje výrok týkající se budoucnosti ve smyslu novelizovaného zákona o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení lze rozpoznat podle slov a sousloví jako „bude“, „mohou“, „umožňuje“ a podobných. Obsahují, kromě jiného, prohlášení o přínosech pro zákazníky společnosti NextiraOne ze zahrnutá platformy UC-One do nabídky služeb společnosti NextiraOne malým a středně velkým podnikům jakožto koncovým uživatelům. Důsledky událostí uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhají známým i neznámým rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které by mohly způsobit to, že skutečné výsledky se budou zásadně lišit od výsledků očekávaných podle těchto výhledových prohlášení, a to včetně finančních a jiných přínosů pro společnost BroadSoft v důsledku využívání řešení UC-One společností NextiraOne v nabídkách služeb, ale bez omezení na tyto, a dále faktorům uvedených v sekci „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft na rok končící 31. prosince 2015, který byl 29. února 2016 zaevidován u Komise pro burzu cenných papírů (SEC), jakožto i v dalších záznamech o společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této zprávě platí k 19. květnu 2016. S výjimkou vyžadovanou zákonem, nepřijímá společnost BroadSoft žádné závazky týkající se zveřejnění aktualizace zde uvedených výhledových prohlášeních z žádného důvodu pro dosažení shody těchto výroků se skutečnými výsledky nebo změnami očekávání.

O společnosti BroadSoft:
BroadSoft je přední poskytovatel cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb přes mobilní infrastrukturu, pevné linky a rozvody kabelové televize nabízet všechny druhy komunikací (Unified Communications: sjednocené komunikace) prostřednictvím svých sítí na bázi internetového protokolu. Základní komunikační platforma společnosti umožňuje poskytovat řadu podnikových a spotřebitelských volání, posílání zpráv a sdílených komunikačních služeb, včetně zajištění soukromých pobočkových ústředen, videohovorů, textových zpráv a sloučených služeb přes mobilní sítě a pevné linky.

Další informace najdete na www.broadsoft.com.

O společnosti NextiraOne:
NextiraOne je nezávislým předním poskytovatelem služeb, který integruje a spravuje podnikové digitální datové kanály. NextiraOne navrhuje, instaluje, provádí údržbu a zajišťuje technickou podporu pro podniková řešení a komunikační služby s více než dvaceti tisíci zákazníky v soukromém i veřejném sektoru. Díky svým odborným znalostem nejmodernějších komunikací a prostředků spolupráce, digitálních infrastruktur, metod zabezpečení a poskytování služeb pomáhá NextiraOne svým zákazníkům s přechodem na digitální techniku.

NextiraOne má centrálu v Paříži a ve Francii nabízí přímý prodej i služby se 44 pobočkami, více než 1300 zaměstnanci, z čehož 850 jsou kvalifikovaní odborníci.
Více zjistíte na: www.nextiraone.eu

 

Kontaktní údaje

Kontakt pro média na BroadSoft:

Severní, Střední a Jižní Amerika
Brian Lustig
Bluetext PR pro BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com 

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Cohesive pro BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com 

Asie a Tichomoří
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au 

Kontakt pro média na NextiraOne:

Melanie Da Rui
melanie.darui@hkstrategies.com 
T +33 (0)1 41 05 44 04

Victor Esteves-Sousa
victor.esteves-sousa@hkstrategies.com 
T +33 (0)1 41 05 44 47

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com