Novoročenkám ještě neodzvonilo!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.5.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Vánoce, Silvestr, Nový rok… Každoroční parta tří svátků, ke kterým je již tradicí posílat PF, přání, pozdravy. Způsobů k tomu máme v dnešním moderním a technickém světě veliké množství. Klasické novoročenky krasopisně psané na papír, předtištěné PF kartičky ale také e-mail, facebook, twitter a další novinky dnešní doby. Dozajista se však shodneme na tom, že největší radost udělá klasická novoročenka. Právě ona nejvíce vypovídá o pisateli, že si na adresáta vzpomněl. Měl tu snahu vymyslet přání, zalepit jej buď do obálky, tu nadepsat, anebo vlepit známku přímo na přání, vše zanést na poštu, dát nemalé peníze za odeslání… Řekněte, není snazší poslat hromadný e-mail všem známým?

Pár kliknutí možná ušetří Váš čas a energii. Vězte ale, že zdaleka nejvíce potěší novoročenky s duší. A právě proto byste si měli najít pár minut, abyste sepsali vlastnoručně nějaké přání, anebo navštívili internet. Z jakého důvodu? No přeci proto, abyste se porozhlédli po webových stránkách odborníků na novoročenky všemožných druhů. Originální novoročenky totiž mají jisté kouzlo, jak se sami přesvědčíte po pár okamžicích brouzdání internetem.

Ať už budete vybírat mezi novoročenky, které se dají otevírat, anebo kartičkovou verzí, můžete si být jistí, že jste v rukou odborníků na novoroční přání. Slepotisk, termografie, ražba, výseky – všechny tyto technologie již čekají na to, až si objednáte právě ty Vaše novoročenky. Je libo poslat novoroční přání za celou Vaši firmu? Tak to byste neměli zapomenout na doplnění loga na přání, ať je adresátům hned jasné, kdo přeje vše nejlepší do dalšího roku. Samozřejmostí pak je vlastní text, který bude dotisknut na zvolené přání. Tak na co ještě čekáte? Neříká se přeci, že je lepší vykonat práci raději dříve, než později?

Témata: novoročenky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300