Nový e-shop nabízí produkty pro tělesný i duchovní rozvoj

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.4.2018 | Zdraví

V uplynulých měsících byl spuštěn nový e-shop zaměřený na produkty vycházející z východních učení a zdravého životního stylu. Siddhashopnabízí zboží, které ocení lidé zajímající se o buddhismus, hinduismus i vlastní zdraví.

Hlavním mottem obchodu Siddhashop.cz je život v harmonii. Každý den na tělo i ducha působí mnoho vjemů, se kterými se musí vypořádat. Žijeme v moderním světě, což má značná pozitiva i negativa. Na jedné straně si lidé mohou postupně dovolit žít stále kvalitnější život, na straně druhé dochází k rozvoji civilizačních chorob, alergií a dalších zdravotních či psychických potíží, v jejichž původu hraje podstatnou roli nahromaděný stres i nežádoucí látky působící na organismus.

Zákazníci Siddhashop.cz mají možnost alespoň částečně snížit množství chemických látek, které do svého těla přijímají, pomocí přírodních produktů, zejména potravin, kosmetiky a doplňků stravy. V nabídce e-shopu je kompletní řada přírodní kosmetiky bez konzervantů, která je vhodná pro ženy, muže i lidi s problematickou pletí. Biopotraviny, čaje či káva nabízí přírodní kvalitu za velmi příznivé ceny.

Pro očistu ducha jsou dále připraveny pomůcky na aromaterapii, zklidňující vizuální či akustické pomůcky, například zvonkohry či tibetské mísy. Pro lidi, kteří se zabývají konkrétními relaxačními metodami či učením, bude e-shop inspirací díky své bohaté nabídce pomůcek pro ájurvédu či jógu.

Nalezněte odpověď na vaše trápení

Výhodou Siddhashop.cz je tematické rozdělení e-shopu nejenom podle kategorií, ale také podle účelu. V této sekci zákazníci naleznou odpovědi na problémy, které je trápí. Ať už se jedná o únavu a ztrátu výkonnosti, hormonální nerovnováhu, rekonvalescenci či stres, přírodní produkty mohou pomoci v řadě případů urychlit proces hojení a navrátit tělo i ducha do přirozené harmonie.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667