Lávový nebo žulový grilovací kámen?

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 23.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Pomalu se připravujete na další grilovací sezónu? Zavrhněte obyčejné nekvalitní grily vybavené jednoduchým roštem, vyzkoušejte grilování na kameni. Jedná se o snadnou a rychlou přípravu masa i zeleniny. Grilovat na kameni dokáže opravdu každý, ani nemusí mít s vařením žádné velké zkušenosti.

Gril s kamenem můžete koupit již kompletně sestavený nebo si ke svému stávajícímu grilu zakoupit pouze kamennou desku - ano, i to je lákavé a o něco úspornější řešení. Zde se vám pak nabízí dva typy kamenů. Prvním z nich je žulová grilovací deska, na které zvládnete připravit opravdu cokoliv. Snadno se udržuje a dá se pořídit v rámečku i bez něj.

Mezi lidmi se čím dál větší oblibě těší také lávové grilovací kameny. Oba typy kamenů jsou si ale vesměs podobné, a to i svými vlastnostmi I proto vám doporučujeme řídit se vlastním vkusem. Často je to i otázka ceny, jelikož žulový kámen je přece jen cenově dostupnější. Žulové a lávové kameny na grilování máte šanci pořídit v e-shopu Grilmen.cz, nyní za zvýhodněnou cenu.

Témata: žulová grilovací deska, Grilmen.cz | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854