E-shop s kvalitním německým zbožím

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 23.3.2016 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Obyvatelé Česka se domnívají, že naše potraviny jsou ve srovnání s potravinami v okolních zemích méně kvalitní, a bohužel mají pravdu. Už několik reportérů a pořadů dokázalo, že za hranicemi se dá nakoupit za srovnatelnou cenu ale ve vyšší kvalitě. Výrobek přitom může mít úplně stejný obal, pouze chuť je jiná. A neplatí to jen o jídle.

Jednou z blízkých zemí, které jsou známé levným a kvalitním zbožím, je Německo. Mnoho Čechů žijících u hranic se tam čas od času vydá na nákupy, v pohraničí funguje několik kamenných obchodů, které prodávají německé zboží. Jejich majitelé jezdí nakupovat k našim západním sousedům a pak výrobky prodávají u nás.

Podobně to dělá také Luboš Petrašovský, provozovatel e-shopu www.nemeckyeshop.cz. Nakupovat do Německa jezdí téměř denně, vozí odtud čerstvé potraviny, krmivo pro domácí mazlíčky a drogerii. To vše pak prodává ve svém úspěšném internetovém obchodě. Objednané zboží totiž kolikrát i s poštovným vyjde levněji než při koupi v Česku. Kvalita se ani srovnávat nedá.

České i německé značky

Pan Petrašovský nakupuje v Německu často, zákazníci se mu čas od času ozvou s konkrétním přáním. Nemá s tím problém, je ochotný nakoupit u sousedů cokoliv, co zákazníci požadují. Velký zájem je o německou drogerii. E-shop je na ni docela bohatý, prodává tělovou i vlasovou kosmetiku, čisticí a prací prostředky a další hygienické potřeby. Například 6,5 kg pracího prášku Ariel na barevné prádlo stojí v německém e-shopu 549 Kč. Alternativní německé značky jsou ještě levnější (stejné množství prášku Dalli Color stojí 399 Kč). Zákazníci nakupují jak to, co znají z ČR, tak neznámá jména.

NěmeckýEshop.cz je dobrou možností pro všechny, kteří žijí ve vnitrozemí a do Německa to mají daleko. Většina zákazníků si poprvé objednává ze zvědavosti, zda je skutečně německé zboží lepší než to, co se prodává v Česku. Následně se z nich stávají pravidelní odběratelé, protože opravdu ano, je.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.