BroadSoft rozhýbe japonský NIFTY prostřednictvím řešení BroadCloud a UC-One

Zadavatel: Marketwired, LP. | 23.3.2016 | Telekomunikace, IT

Přední japonský poskytovatel služeb NIFTY přichází se službou ShaMo! Služby na platformě BroadCloud podporují podnikatele a malé podniky prostřednictvím služeb sjednocených komunikací

GAITHERSBURG, MD A TOKYO V JAPONSKU – (Marketwired / Pressweb – 21. března 2016) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ:BSFT), přední společnost v oboru globálních sjednocených komunikací ve formě služeb (UCaaS), oznámila, že si přední japonský poskytovatel telekomunikačních služeb NIFTY zvolili řešení BroadCloud® a UC-One® pro podporu své nové služby ShaMo! určené malým a středním japonským podnikům.

BroadCloud je spravovaná služba, která umožňuje poskytovatelům služeb dodávat komplexní služby sjednocených komunikací UC-One společnosti BroadSoft novým i stávajícím zákazníkům. Služba BroadCloud eliminuje potřebu větších kapitálových investic a umožňuje poskytovatelům služeb, jako je např. společnost NIFTY, minimalizovat dobu uvedení na trh a urychlit tvorbu tržeb z nové služby.

NIFTY je uznávaná inovativní společnost působící na japonském internetovém trhu a trhu s infrastrukturou ve formě služby (IaaS). Její služba ShaMo! budou prostřednictvím řešení BroadCloud zahrnovat různé služby sjednocených komunikací a zaměřovat se na zaměstnance vysoce mobilních a podnikavých malých podniků. Mnoho z těchto firem je založeno na „virtuálních“ kancelářích a jejich pracovní síla se vyznačuje vysokou konektivitou a mobilitou. Nabídka služby ShaMo! umožňuje podnikům využívajícím chytré telefony použití vlastních zařízení zaměstnanců (BYOD) a současně poskytuje také plně funkční schopnosti pobočkové ústředny (PBX). Díky nabídce cloudových služeb sjednocených komunikací mohou zákazníci využívat špičkové komunikační služby pro růst svého podnikání, a to bez složitosti a nákladů na lokální telefonní systém nebo hardware.

„Jsme velice rádi, že můžeme na nasazení služby ShaMo! spolupracovat se společností BroadSoft. Zákazníci, kteří provozují malé, mobilní a agilní podniky, se spoléhají na svého poskytovatele komunikačních služeb jako na nedílnou součást svého podniku. Poskytování služby ShaMo! na platformě BroadCloud nám zajistilo osvědčenou spolehlivost a schopnost vytvořit a nasadit službu velice rychle, abychom tak mohli uspokojit potřeby podnikavých malých podniků v celém Japonsku,“ uvedl Takaya Ueno, hlavní ředitel pro informatiku a generální manažer divize Cloud Business Division společnosti NIFTY.

„Uspokojení potřeb podniků v oblasti sjednocených komunikací pomocí přístupu s mobilní komunikací na prvním místě je vzrušujícím úkolem, který se skvěle hodí pro schopnosti řešení BroadCloud,“ uvedl Jonathan Reid, výkonný ředitel zodpovědný ve společnosti BroadSoft za japonský trh. „Vzhledem k tomu, že se jedná o prvního nasazení řešení BroadCloud pro zákazníka v Japonsku, těšíme se na úzkou spolupráci s týmem NIFTY během rychlého rozvoje služby ShaMo!.“

V listopadu 2015 rozšířila společnost BroadSoft svoje působení do Japonska prostřednictvím akvizice tokijské firmy PBXL KK, která nyní vystupuje pod názvem BroadSoft Japan KK, poskytovatele inovativních cloudových komunikačních řešení.

Výhledová prohlášení:

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení lze identifikovat pomocí použité terminologie, která zahrnuje slova jako „umožňuje“ a „dovoluje“ a podobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii, mimo jiné, prohlášení o výhodách pro zákazníky společnosti Nifty plynoucích z používání služeb BroadWorks a UC-One v nabídce služeb společnosti Nifty jejím koncovým uživatelům z řad malých a středních podniků. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména včetně finančních a jiných výhod pro společnost BroadSoft, které plynou z použití služeb BroadWorks a UC-One společností NIFTY v této nabídce produktu, a faktorům obsaženým v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2015, který byl dne 29. února 2016 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 21. března 2016. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádnou povinnost jakákoli zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat, aby provedla prohlášení o skutečných výsledcích nebo změnách svých očekávání.

O společnosti BroadSoft:

Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek. Další informace naleznete na webu http://www.BroadSoft.com.

Kontakt pro média:
Americké kontinenty
Brian Lustig
Bluetext PR za BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com 

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Společně za BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com

Region APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com