Dřevěné plovoucí podlahy

Každá podlahová krytina vyžaduje pravidelnou údržbu a patřičnou ochranu vůči mechanickému poškození, vlhkosti a stárnutí.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 22.3.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Každá podlahová krytina vyžaduje pravidelnou údržbu a patřičnou ochranu vůči mechanickému poškození, vlhkosti a stárnutí. Pro dřevěné povrchy vám nyní přinášíme prostředek s maximálním efektem a velmi jednoduchou aplikací. Renovujte vaše podlahy rychle a prodlužte jejich životnost.

Osmo přírodní nátěry

Hlavní účinnou složkou je kombinace přírodních olejů a vosků, které těží ze svých přirozených vlastností – odpuzují vodu, prostupují až do hlubších pórů dřeva a tak jej chrání nejen z vnější vrstvy, ale i zevnitř. Zabraňují vsakování vody, odvádějí jí od povrchu a tím zásadně prodlužují životnost dřeva. Přispívají i k odolnosti vůči mechanickému poškození. Oživují barvy a navrací přirozený lesk a hladkost.

Účinnost v místnosti i venku

Přírodní nátěry vám dobře poslouží pro dřevěné plovoucí podlahy v domácnosti, ale i nábytek, dveře, okenní rámy. Vynikající službu odvedou i při ošetřování dřeva venku. Zahradní nábytek nebo terasy jsou vystaveny vysokému zatížení střídající se teploty, vysoké vlhkosti a mechanickému opotřebení. Vosky a oleje se postarají o dostatečnou ochranu i v náročném prostředí.

Podlahy České Budějovice

Specialistou pro práci s renovací či pokládkou podlah je v regionu jistě firma Podlahy Bukáček – podlahy České Budějovice. Pracuje s letitými zkušenostmi a svým zákazníkům dokáže doporučit vždy ideální řešení. Rádi vám představí blíže možnosti využití přírodních nátěrů a jejich aplikaci. Dokáže se postarat o kompletní dodávku požadovaného materiálu, ale převezme za vás i samotnou realizaci. Ušetřete svůj čas a svěřte vaše podlahy do rukou profesionálů. Společně s dokonalými prostředky promění váš interiér ve velmi krátkém termínu a ve velmi příznivé ceně.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.