MS v hokeji 2015 je za dveřmi – jste připraveni fandit?

Zadavatel: Roman Ernst | 23.3.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Fanoušci se už nemohou dočkat, hráči začínají být plní nervozity, přípravy na stadionech finišují a vstupenky jsou dávno rozebrané. Mistrovství světa v ledním hokeji je opět za dveřmi a už brzy to vše zase vypukne – a tentokrát přímo v srdci Evropy, v České republice.

Plánujete vydat se do jedné ze dvou obrovských arén v Praze nebo Ostravě a fandit našim hochům přímo na místě? Nebo strávíte čtrnáct dní před televizní obrazovkou s očima přišpendlenýma na puk? A nebo dáte přednost krizovému poslouchání hokejových přenosů v rádiu v práci? Nebo zvolíte moderní způsob a vše shlédnete online na svém počítači, tabletu nebo třeba i mobilním telefonu? Vše je možné a každý fanoušek si najde to své – jen aby nepropásl jedinou minutku zápasů, ve kterých se Češi utkají s drsnými soupeři.

S Bobem, Bobkem i Jágrem?

V Česku se MS v ledním hokeji koná už podesáté (poprvé se tu odehrálo již v roce 1933), a tak je jasné, že oproti jiným státům mu Česká republika vtiskne zase o trochu jiný charakter. Nejen, že se zápasy základních skupin konají ve dvou velkých městech republiky, z nichž jedno je hlavní pro Čechy a druhé pro Slezsko, ale i maskoti jsou ryze čeští. Budou jimi večerníčkové postavičky Boba a Bobka, které milují celé generace, a tak jistě dodají sílu, elán i radost také našim hokejistům. A taktéž medaile pro vítězné týmy mají český charakter – kromě drahých kovů je bude tvořit i český křišťál, jímž jsme proslavení po celém světě. Takže vše vypadá v nejlepším pořádku a můžeme se už jen těšit – a zbývá tak snad jen jediná palčivá otázka: přijede i tentokrát Jaromír Jágr?

Ve 100 televizích

Ať už Jágr dorazí, či ne, jisté je, že tato událost je jednou z největších ve světě sportu. A tak není divu, že ji bude přenášet více než stovka televizních stanic z celého světa. A i v Česku bude možno sledovat ji jak v televizi, konkrétně na ČT sport, tak i online.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika