Nejsou montérky jako montérky

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.2.2017 | Stavebnictví

Pro mnoho pracovníků jsou montérky součástí každého dne. Tráví v nich mnoho hodin pracovní doby, a proto je velmi důležité dbát na jejich výběr. Pracovní montérky jsou na trhu v mnoha variantách a každý si může najít ty přímo sobě na míru. Pří výběru oblečení je důležité zvolit především pevné látky a pohodlný střih.

Montérkové kombinézy

Kombinézy jsou oblíbené pro své všestranné využití a zejména pohodlné nošení. Jsou vyráběny z pevných a odolných látek a je na nich množství kapes, které ocení nejeden opravář či kutil.

Montérkové soupravy

Výhodou montérkových souprav je, že zároveň pořídíte ucelený pracovní oděv, tedy pracovní kalhoty a bundu. Montérkové soupravy jsou velmi všestranné a proto je ocení např. automechanici, lesníci, silničáři, elektrikáři a mnoho dalších.

Montérkové bundy

Svrchní pracovní bundy díky svým kvalitním a pevným materiálům výborně ochrání před větrem, chladem a celkově horšími povětrnostními podmínkami. Jsou proto vhodné zejména pro profese prováděné venku.

Montérkové kalhoty

Montérkové kalhoty je dobré zvolit v oblasti, kde není třeba ochrana celého těla, tedy pro méně rizikové pracovní činnosti. I kalhoty mají hodně praktických kapes a poutek, kam lze umístit metr, tužku, kapesní nůž a další základní výbavu kutilů.

Montérky s laclem

Tento typ montérek je nejrozšířenějším a nejčastěji pořizovaným pracovním oděvem. Lacl chrání náchylná záda od prochladnutí a zajišťuje velmi pohodlné nošení kalhot. Tyto praktické montérky jsou nutnou výbavou mnoha pracovníků.

Montérkové kraťasy

Montérkové kraťasy jsou pro mnoho pracovníků, dělníků a kutilů variantou pracovního oděvu pro letní počasí. I kraťasy mají nápaditě a důmyslně umístěné kapsy a poutka, do kterých se dá vložit mnoho pracovních pomůcek.

Veškeré pracovní montérky a oděvy zaručují ochranu před úrazy, poraněním kůže a to zejména z důvodu použitých velmi kvalitních a odolných materiálů. Na našich webových stránkách rucedozadu.cz dále naleznete dětské montérky, dámské montérky a zimní montérky.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667