Managed servery – komfortní služba hostingu

Managed servery
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.2.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Také se vám zdá, že vaše současné hostingové služby jsou pomalé, že nemůžete rozšířit databáze či spravovat velký e-hop? Vaše problémy vyřeší managed servery. Už se nebudete „mačkat“ na společném serveru a čekat na uložení dat, zda se uvolní další místo. Managed servery jsou pouze pro vás. Znamená to, že server s veškerým hardware využíváte pouze vy. A je jedno, zda vyčerpáte plnou kapacit, kteroumanaged server poskytuje, nebo zda jen polovinu. Správce datového centra vám nikoho na server nesmí dát. Kromě toho máte ještě separátní server jako zálohu.

Managed server je určen pro velké internetové portály

Managed server je druhem hostingové služby, která vám zajistí komfortní využívání svého místa na internetu, kde můžete využívat webové aplikace, emailovou službu, databáze, platební služby či rozsáhlý e-shop.Managed servery jsou určeny pro velké internetové portály, banky, platební portály či jiné velké internetové projekty. Správci managed serveru vám instalují vhodný operační systém, případně jednotlivé aplikace, zajišťují servis, spolehlivost zálohovacích zdrojů, průběžnou aktualizaci bezpečnostních aplikací, kontrolu zátěže serveru a poskytují servis 24 hodin 7 dní v týdnu.

Datové středisko má kapacitu až 8 000 serverů

O managed servery se stará firma VS hosting, která provozuje jedno z nejmodernějších datových center ve střední Evropě. Na 1 500 metrech čtverečních jsou nejen managed servery, ale dedikované servery, cloud servery a další služby hostingu. Středisko má kapacitu až 8 000 serverů. Každý managed server má zdvojené chlazení a je napojen na spolehlivou energetickou infrastrukturu. Ta obsahuje zdvojené UPS baterie, zdvojené generátory a vlastní zdvojenou trafostanici. Administrátoři díky nepřetržitému monitoringu sledují až 100 parametrů serverů z několika nezávislých sítí.

 

Témata: managed servery, managed server, hostingové služby, datové centrum | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300