Profesionální nádrže u vás na firmě za výhodné ceny a s největší kvalitou!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.12.2020 | Auto-moto, logistika

Nádrže na paliva dokáží být v některých případech výtečnou pomocí a v některých případech dokonce i neodmyslitelnou součástí podnikání v různých dopravních a spedičních společnostech. Dokáže ušetřit spoustu starostí s organizováním práce a cest a mimo jiné jsou i výtečnou ekonomickou součástí společnosti. Pořiďte si takovou nádrž na paliva i vy!

Veškeré doprovodné služby součástí ceny

Možná by si někteří mysleli, že takový nákup vypadá jednoduše. Pouze zaplatit, vyzvednout a vše je připraveno. Společnosti jako eurotankdiesel.cz ale nabízejí svým zákazníkům mnohem více služeb a pozornosti. Při koupi je pochopitelně důležitá kompletní podpora a poradenství, kterou nádrž zvolit jak podle prostoru, tak i užívání. Doprava nádrže je rovněž součástí cenové nabídky a v neposlední řadě je u spousty nádrží potřeba také odborná instalace a následující zaučení.

Některé z nádrží mají mnohé vylepšující funkce jako mohou být magnetické čipy, díky nimž můžete kontrolovat naprosto dokonale celkové čerpání paliva z nádrže. Po zaučení tak můžeme každému vozidlu či řidiči poskytnout jeden čip a z detailního výpisu pak můžete dobře kontrolovat celkové spotřeby vozidel a získáte tak oproti konkurenci velkou výhodu z pohledu ekonomické podpory.

Nádrže na naftu jsou ekologické a kvalitní

Na moderní nádrže na naftu se aktuálně kladou opravdu velké požadavky jak z pohledu bezpečnostních a výrobních procedur, tak i z důvodu ekologie. Při výrobě jsou používány opravdu velice kvalitní materiály a stejně důležitou součástí je také splnění bezpečnostních podmínek. Mnohé nádrže mají například dvojitý plášť pro lepší ochranu vnitřního obsahu a veškeré nádrže na naftu či nádrže na adblue jsou i vybaveny pokročilým čerpacím systémem, který zabraňuje sebemenšímu úniku paliva. Jsou tak nejen bezpečnými, ale dokonce i ekologickými.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667