Využijte možnost koupě či zapůjčení nádrží na paliva

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.12.2020 | Auto-moto, logistika

Existuje celá řada společností, která opravdu dokáže docenit možnost skladovat paliva přímo u sebe na firmě. Ať už se jedná o různé spedice, nebo o jiné technologické společnosti, tak je vždy výhoda tankovat, aniž byste museli opustit brány společnosti. Jak to ale s koupí a zapůjčením podobných nádrží je?

Nádrže na naftu jsou pro mnohé neodmyslitelné

Především v případě dopravců různých velikostí se pak jedná o opravu velikou pomoc a nedokáží si bez nich mnohdy představit funkci společnosti. Nádrže na naftu jsou běžným doplňkem spedic, kurýrních i poštovních firem a je to tak dáno rovnou několika velkými výhodami.

To největší je časová efektivita, kdy máte možnost zkrátka přijet ze zakázky a okamžitě natankovat plnou nádrž, nebo naopak doplnit nádrž ještě na firmě před odjezdem z brány. Díky tomu tak nemusíte řešit trasové body okolo čerpacích stanic, nebo se zdržovat tankováním a čekáním ve frontách. Druhou zásadní výhodou je pak také fakt, že se díky skladovanému palivu přímo na firmě lépe kontroluje rozpočet. Každá pumpovací stanice pochopitelně nabízí jiné ceny, a ne vždy se podaří naplánovat zastávku na čerpání paliva u smluvních partnerů nebo vytipovaných společností.

Servis a zapůjčení je samozřejmostí

Profesionální společnosti jako eurotankdiesel.cz, které se zajímají o prodej palivových nádrží, nabízí pochopitelně i další velkou část důležitých služeb. Mimo koupě tak máte možnosti například zapůjčit palivové nádrže na období podle vašich sezonních povinností a potřeb. Při koupi u takové profesionální společnosti navíc počítejte i s takovými příjemnostmi jako je například garantovaný servis během záruky a pochopitelně i po ní. Ušetříte rovnou i čas za pravidelné povinné bezpečnostní kontroly, na které se mnohdy čeká i celé týdny a měsíce.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667