Pracovní obuv, která vás nikdy nezklame a vždy zahřeje

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.12.2020 | Služby

Blíží se zimní období, které je nepříjemné například tím že každému kutilovi i profesionálnímu řemeslníkovi znepříjemňuje v mnoha ohledech život. Jenže i přes zimu je bohužel potřeba pracovat, a tak je zároveň potřeba svoje vybavení a možnosti přizpůsobit všem požadavkům počasí a prostředí. Jak má vypadat obuv na zimní období? Pojďme se na ní podívat společně

Pracovní oděvy a pracovní obuv pro zimní měsíce

U většiny oděvů i obuvi na zimní měsíce si můžete všimnout, že se na povrchu nic moc nemění, ale naopak uvnitř například přibude různý druh kožešiny nebo také jednoduché vycpávky, aby se tělo i v nepříjemném počasí drželo v suchu a teple. Proto je už na první dobrou potřeba myslet na větší rezervu pod oblečením. Mnohdy pod ním například budete nosit tlustější ponožky, nebo další vrstvu oblečení, a to vše by pak mohlo způsobit, že se i v pro vás běžné velikosti budete nakonec cítit doslova nacpaní. Protože je potřeba pracovní oděvy a pracovní obuv vybírat s malou velikostní rezervou.

Podle čeho vybírat dobrou pracovní obuv

Pracovní obuv je pak o něco složitější, protože mimo velikostí a teplosti zároveň řešíte i další doplňky v čele s oporou kotníku nebo s protiskluzovou podrážkou. Profesionální prodejci jako rucedozadu.cz tyto druhy obuvi buď nabízejí zvlášť v konkrétních rubrikách, nebo je dokáží, popřípadě i doporučit podle vašich požadavků.

Především u výškových prací a profesí při níž například musíte lézt na žebříky nebo lešení je velice kvalitní protiskluzová podrážka důležitá víceméně po celý rok, ale v zimě je pochopitelně nebezpečí oblastní námrazy, která dokáže způsobit nepříjemnou havárii, mnohem větší. Na obuvi během zimního období se tedy určitě nevyplácí šetřit a hledejte kvalitní protiskluzové podrážky a pevnou oporu kotníku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667