Služby, které byste od realitních kanceláří očekávali více i méně, než různé jiné

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.12.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře občas dokáží svoje klienty příjemně překvapit velkým rozsahem služeb, které jsou schopny nabízet na profesionální úrovni. Od klasických nákupů a prodejů se tak reality přesunuly až ke kompletnímu poradenství, a dokonce i veškerému servisu v momentě, kdy potřebujete nemovitosti hlídat nebo udržovat v dobrém technickém stavu. To vše vám dnešní moderní kanceláře, jako může být například happyhouse-sprava.cz, mohou bez obtíží nabídnout.

Nákup a prodej realit není v žádném případě legrace

Jakmile se bavíme o nákupu a prodeji nemovitostí, tak se rovnou bavíme o takové části realit, kterou nezkušení lidé velice často podceňují a dochází tak jednoduše k nepříjemným ztrátám na majetku nebo financích, které si ani neuvědomují.

I pro zkušeného makléře totiž není ničím jednoduchým odhadnutí aktuální situace na realitním trhu a pochopitelně se tak stává nezkušeným prodejcům, že svoji nabídku buď přecení a ta dlouhou dobu zůstává nevyužita v záplavě lepších možností, nebo naopak ze strachu z odmítnutí a dlouhého čekání nabídku dají za příliš levnou cenu a mohou tak jednoduše přijít i o celé statisíce na jediné nemovitosti. Poradenství je přitom zdarma a věřte, že drobná investice do služeb kvalitního realitního makléře se vám ve všech ohledech dříve, nebo později vyplatí.

Správa domů a bytů pomáhá s hlídáním i prací s nemovitostmi.

Správa nemovitostí je pak služba, která se hodí majitelům s úmyslem pronájmu jednotlivých nemovitostí, nebo s dlouhodobými povinnostmi ohledně jejich opečovávání. Ve zkratce je správa domů a bytů souborem menších služeb, které zahrnují celé spektrum starostí od hlídání technického stavu nemovitosti až po vedení veškeré ekonomické agendy a účetnictví. Správa nemovitostí se v posledních letech především stala opravdu velice oblíbenou službou různých vlastníků.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667