Moderní trendy v oblasti barev a tapet

Zadavatel: Seokonzult.cz | 23.12.2019 | Reality, bydlení
Moderní trendy

S interiérem se dá v dnešní době dělat spousta věcí. Můžete si pohrát s barvami nebo tapetami, záleží na vás, o jakou variantu budete mít zájem a která se vám bude zdát v konečném důsledku hezčí. Jestliže jste doposud jen testovali různé varianty barevných odstínů, můžete tentokrát sáhnout po tapetách. Ty se dají pořídit v několika motivech, a to podle toho, jak máte zařízený interiér. Pokud ovšem stále toužíte po barvách, zkuste být originálnější a sáhnout po novinkách, které se nacházejí v trendech bydlení.

Jaké barevné kombinace zvolit?

Zaměřme se nejdříve na koupelnu, tady se dá dělat spousta experimentů, které vám budou vaši blízcí závidět. První barevnou možností je bílo-červená. Co takhle mít v koupelně bílé kachličky, ovšem s červenými doplňky? Červené doplňky dokážou koupelnu svým způsobem okouzlit a rozveselit. Pokud byste sáhli po jiných doplňcích, nemusela by se vám koupelna ve finále líbit, což jistě nechcete. Když se vám nechce jít do bílé barvy, můžete ji vyměnit za černou, ta se taktéž hodí k červeným doplňkům.

Druhou místností, ve které můžete v uvozovkách řádit je kuchyně. I tady lze využít barevné kombinace, jako tomu bylo v předchozí variantě. Proč tedy nezařídit svou kuchyni v černé variantě s šedými doplňky nebo černo-červenou kuchyni? Pokud se vám ovšem nebude líbit černá barva, využijte bílou variantu. Podobně tomu bylo i u koupelny. Kuchyň rovněž ožije a každá osoba ji bude obdivovat.

Ložnice nebo obývací pokoj

Ať už jde o ložnici nebo obývací pokoj, mezi nejnovější trendy patří šedo-žlutá barevná kombinace, a to tak, že zařídíte nábytek v šedé barvě a doplňky naopak ve žluté. Tím místnost vynikne a bez větších pochyb se vám bude líbit. Jestliže nechcete využít klasické barvy a malovat, vraťte se k prvnímu odstavci, kde se zmiňujeme o tapetách, které pořídíte v několika motivech. Ty následně přizpůsobíte svému celkovému interiéru.

Témata: bydlení, trendy, barvy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz