Konstrukční CAD – SolidWorks je ideálním nástrojem pro návrh, analýzu, správu dat a technické ilustrace

Ten, kdo se zabývá přípravou technických dokumentací, ale i návrhy, analýzou a správou nejrůznějších dat především v oblasti strojírenství a stavebnictví, velmi dobře ví, že se neobejde bez kvalitního softwaru.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 23.12.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Dávno jsou pryč doby, kdy vám k této činnosti stačila tužka, pravítko a kružítko. Technologie jde neustále kupředu a výsledkem je propracovaný programový balíček, který nabízí všechno, co si jen můžete od moderního programu co do efektivity přát. Řeč není o ničem jiném, než o programech CAD. Kdo by neznal tyto programy, které usnadní spoustu práce a setkáváme se s nimi ve všech fázích procesu výroby či stavby. Chcete-li, aby se pro vás stala analýza, správa dat a technická ilustrace propracovanější, doporučíme vám konstrukční CAD – SolidWorks.

3D CAD s příjemným uživatelským rozhraním

Konstrukční CAD – SolidWorks představuje 3D CAD, tedy nástroj, který má spoustu pozitivních vlastností, které ocení nejeden projektant či návrhář.

Již na první pohled oceníte příjemné a přehledné uživatelské rozhraní. Díky paletě specializovaných funkcí potom dochází ke snadnému převedení myšlenek do podoby výkresové dokumentace. Ač se jedná primárně o 3D systém, je kompatibilní se staršími 2D elektronickými dokumentacemi, které lze při tvorbě výkresů libovolně využívat.

CAD systém SolidWorks umožňuje bohaté spektrum pracovních úkonů. Problémem není tvorba technické dokumentace součásti, ale ani celé sestavy. Samozřejmostí je možnost exportů dat, včetně jejich výstupů.

SolidWorks je moderním a velmi praktickým programem, který díky svým funkcím umožňuje zvýšení kvality návrhu a s tím spojenou snížení nákladů vývoje a výroby. Jde o profesionální systém, u kterého je vsazeno na přííjemné uživatelské rozhraní!

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.