Myslete na své bezpečí a používejte při práci ochranné pomůcky

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.1.2018 | Stavebnictví

Každý máme jen jedno zdraví, o které je potřeba patřičně pečovat. Už jako malým dětem je nám často vtloukáno do hlavy, že na sebe musíme dávat pozor a tuto snahu si s sebou přenášíme i do dospělosti. Tedy, správně bychom měli. Schválně si sáhněte do svědomí a upřímně si odpovězte na otázku, zda skutečně myslíte na své zdraví a na svoji bezpečnost, nebo zda v tomto ohledu tak trochu pokulháváte.

V zaměstnání nebo v soukromí

Na zdraví bychom měli dbát vždy a všude. Nezáleží na tom, zda zrovna stavíte dětem domeček na stromě nebo pracujete u nějakého stroje ve svém zaměstnání. Osud je nevypočitatelný a nikdy nevíte, jakou překážku vám postaví do cesty - a překážka v podobě úrazu by rozhodně nebyla příjemným zpestřením, co říkáte? Ať už tedy děláte cokoli a kdekoli, měli byste být vždy o krok napřed.

V bezpečí od hlavy až k patě

Mnoho lidí si myslí, že nejvíce úrazů se týká rukou. Je pravda, že ruce jsou naším pracovním nástrojem a tudíž jsou nejvíce vystavovány možnému riziku. Není ale pravidlem, že by se vám něco nepříjemného nemohlo stát například u palce na nohy nebo na koleni. E-shop rucedozadu.cz se zaměřuje na ochranné pracovní oblečení a pomůcky, které vám zajistí bezpečí doslova od hlavy až k patě. V širokém sortimentu produktů najdete pestré zastoupení pracovního oblečení, celou řadu rukavic všech druhů, pohodlné a kvalitní boty a mnoho dalšího.

Někdy stačí málo

Jak jsme již zmínili - člověk nikdy neví, co se mu přihodí. Proto při práci, ať už bude jakákoli, používejte pracovní pomůcky a oděvy, které vám nabízí internetový obchod rucedozadu.cz. Naleznete tam pohodlné monterky, které nabízí nejen ochranu, ale i praktické funkce v podobě kapes. Pohodlné a kvalitní boty, ve kterých vám nehrozí, že si do nohy píchnete zapomenutý hřebík. Několik druhů rukavic, od jednorázových, přes protipořezové až po odolné vůči vysokému teplu. Helmy, brýle, ochranu sluchu i roušky. Každý zde najde to, co potřebuje.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667