Montáž plynových spotřebičů s následnou revizí

Montáž plynových spotřebičů s revizí
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 22.1.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Stavebník stojí často před dilematem – koupit do nového domu či bytu spotřebič přímo od výrobce a nechat si ho připojit, nebo na trhu nalézt levnější výrobek, ale o instalaci se postarat sám. Firma Plynoservis Praha vyšla svým zákazníkům vstříc. Postará se sama o montáž plynových spotřebičů s následnou revizí. Většinou to bývá tak, že výrobce přiveze spotřebič, zapojí ho, případně zajistí sám vstupní revizi. Na trhu však obchodníci prodávají spotřebiče podstatně levněji, než výrobce, problémem je však instalace a revize.

Montáž plynových spotřebičů s následnou revizí na jeden výjedz

Montáž plynových spotřebičů s následnou revizí je nová služba Plynoservisu Praha. Při jediném výjezdu tak technici zajistí jak montáž, tak revizi. Pro zákazníka byl někdy problém sehnat revizního technika, musel často čekat týdny, než mohl uvést spotřebič do provozu. Anebo riskovat, že ne všechno bude v pořádku. Přitom únik plynu je velmi nebezpečný. Zemní plyn ve spojení s kyslíkem vytváří výbušnou směs. Montáž plynových spotřebičů s následnou revizí znamená, že technik zkontroluje všechny činnosti nového plynového spotřebiče, těsnost dílů i nejbližší napojení na plynovou armaturu.

Pravidelné kontroly a revize ochrání vaše zdraví i majetek

Při rekonstrukci bytu stavebníci vyměňují stará plynová topidla za nová, nebo raději instalují plynový kotel a teplo rozvádějí podlahou nebo prostřednictvím radiátorů. Plynoservis Praha nabízí kompletní služby, odmontuje staré plynové spotřebiče, namontuje nové a současně provede revizi. Montáž plynových spotřebičů s následnou revizí je výhodná. Ale kromě vstupní revize péče o spotřebiče nekončí. Je vhodné nechat si provést kontrolu plynového spotřebiče každým rokem a jednou za tři roky provozní revizi. Pravidelné kontroly jsou zárukou ochrany vašeho zdraví a majetku. 

Témata: montáž plynových spotřebičů, plynové spotřebiče oprava, revize plynových spotřbičů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300