Divadlo Kámen vydalo mapu

Divadlo Kámen vydalo mapu uměleckých děl ve veřejném prostoru sídliště Invalidovna, tedy ve svém nejbližším okolí.
Zadavatel: Divadlo Kámen | 23.1.2017 | Kultura, hudba, divadlo
mapa uměleckých děl
Autor fotografie:
Divadlo Kámen

Praha (Pressweb) - Divadlo Kámen vydalo mapu uměleckých děl ve veřejném prostoru sídliště Invalidovna, tedy ve svém nejbližším okolí.

Mapa obsahující základní údaje o téměř dvaceti zachovaných i nezachovaných velmi různorodých uměleckých dílech vzniklých od 60. let do současnosti v prostoru sídliště je doplněna několika krátkými odbornými texty, která tato díla zasazují do širších umělecko-historických souvislostí. Mapa je k dostání buď přímo v Divadle Kámen nebo v knihkupectví Juditina věž.

„Divadlo je živé umění, ale zajímají nás i ostatní umělecké oblasti. Vydání mapy navazuje na naši záchranu betonové prolézačky "Slepička" v minulém roce a chceme tak nejen přispět k větší informovanosti obyvatel, firem a organizací, ale i podpořit zachování dalších dosud existujících uměleckých realizací v prostoru sídliště,“ doplňuje umělecký šéf divadla Petr Odo Macháček.

Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo, které působí ve vlastním divadelním prostoru na sídlišti Invalidovna. Zaměřuje se na originální formy moderní činohry a také pořádá otevřené diskusní večery a přednášky o umění.

Další informace: www.divadlokamen.cz.

 

Kontakt:

Helena Macháčková

helena.hedvika@divadlokamen.cz

tel. 775 718 470

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Divadlo Kámen

Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
Obrázek uživatele Divadlo Kámen
Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Od roku 1999 hraje každoročně kolem 30 představení. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry... vice ›
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Česká republika
info@divadlokamen.cz
Tel: +420 606 167 399, 606 604 875