"Bezpečnost pro každého" - filozofie Hondy

Zadavatel: Jakub Bardovič mares | 23.1.2014 | Auto-moto, logistika

Košice (Pressweb) - Dnes, více než kdy jindy platí, že rychlá doba si vybírá svou daň. A to nejen v životě, ale i na cestách. Počet dopravních nehod každým rokem závratně stoupá a stoupá i počet nehod s tragickými následky. I proto se na auta začínají zvyšovat nároky. To vede k tomu, že při koupi nového auta je jedním z rozhodujících prvků kromě ceny, či spotřeby bezpečnost. Bezpečnost, kterou dokáží nová auta zajistit řidiči i posádce.

Nejlepší přehled o bezpečnostních parametrech nejpopulárnějších aut na evropském trhu přináší organizace Euro NCAP. Od roku 1997 nabízí nezávislé a srozumitelné hodnocení na základě testů spočívajících v měření ochrany posádky a chodců při nárazech či dostupnosti bezpečnostních asistenčních systémů. Toto hodnocení řadí mezi nejbezpečnější evropské vozy japonské Hondy. Důkazem je, že nejvyšší možné hodnocení 5 hvězdiček získalo všech 6 hodnocených modelů Hondy: Accord, Civic, CR - Z , Jazz, Insight a nejnovější Honda CR -V.

Honda CR-V by mohla být prototypem bezpečného auta. S ochranou dospělé i dětské posádky nemá mnoho práce. Extra pochvalu získala za ochranu při bočních nárazech, kdy testovaný vůz dosáhl nejnižší přetížení ze stupnice. Ukázkové výsledky získala i při testech nárazů zezadu a do sloupu. Na výbornou dopadly i bariérové ​​testy ochrany dětí, kde bylo zjištěno jen minimální zatížení. CR -V dělá bezpečným autem zejména konstrukce karoserie ACE, přední a zadní hlavové airbagy , systém zmírňující hyperextenzi krku při nárazu, ale i připomínač nezapnutých pásů na předních i zadních sedadlech, který je již v základní výbavě. Zabezpečená je však i ochrana chodců díky přední části konstrukce, která byla navržena tak, aby v případě kolize s chodcem pomáhala absorbovat energii.

"Bezpečnost pro každého" Tento slogan nejlépe vyjadřuje to, co pro společnost bezpečnost znamená. Snaží se ochránit nejen řidiče, jeho posádku, ale i chodců a ostatních účastníků silničního provozu. Těch se snaží ochránit i vývojem nejmodernějších bezpečnostních technologií. Honda využívá například systém pro zmírnění následků nehody (CMBS), adaptivní tempomat (ACC), systém pro udržování v jízdním pruhu (LKAS), aktivní elektrický posilovač řízení (EPS), systém nouzového zastavení (ESS), systém podpory řízení (ADAS ), stabilizační systém (VSA) s protiskluzovým systémem , aktivní osvětlení zatáček (ACL) či signalizaci nouzového zastavení.

Témata: Honda | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jakub Bardovič mares

Čajákova 5
040 01 Košice
Kontaktní osoba: Mgr. Jakub Bardovič
mares@mares-agentura.sk
+421 907 409 795
Obrázek uživatele Jakub Bardovič mares
Marketingová a prieskumová agentúra. Propagácia, PR služby, reklamná stratégia, prieskum verejnej mienky.
Jakub Bardovič mares
Čajákova 5
040 01 Košice
Slovensko
mares@mares-agentura.sk
Tel: +421 907 409 795