S námi už nemusíte mít strach o svoje nemovitosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Reality, bydlení

Vlastnit nemovitost je v dnešní době rozhodně jedním z největších možných bohatství. Stejně tak to ale může být i poměrně dost velkou komplikací v případě, kdy se dostáváme k bezpečnosti a péči o samotnou stavbu.

Stejně, jako nemovitost může získávat větší cenu modernizací nebo inflací, tak může zároveň ztratit cenu poměrně rychle kvůli lidské chybě. Pokud se přitom něčeho podobného bojíte také vy, tak je tady naše realitní kancelář s jasným řešením.

Postaráme se o celé spektrum nemovitostí

V rámci našich služeb přitom nemusíte mít obavy z toho, že by vaše nemovitost byla odmítnuta. Dokážeme se postarat o kompletní spektrum nemovitostí, které spadají do standardních typů. Velice vzácně se může ukázat silně specifická nemovitost, ale i v tomto případě je vše o domluvě.

Hlavním důvodem je, že experti z happyhouse-sprava.cz vám mohou nabídnout více jak čtvrt století praxe v oboru. Díky tomu je tak možné od nás požadovat komplexní služby, které zahrnují klasickou komunikaci s klienty, právní pomoc, řešení agendy a účetnictví nebo dokonce i technologický dohled.

Jak přitom spolupráce probíhá?

Základem naší spolupráce jsou dohody a plná moc, které jasně vymezují naši působnost. Díky tomu jste chráněni před tím, že nebudeme nakládat s nemovitostí mimo pravomoci, a naopak my víme co vše můžeme provádět.

Následně pak nemovitost přebíráme do své správy a podle toho, jak se má nemovitost využívat, vám tak správa nemovitostí nabídne specifické služby. V rámci klasických pronájmů, což bývá také nejběžnější důvod využití této služby, dokážeme nabídnout nejen udržení kontaktu a řešení problémů s klienty, ale také samotné naplnění nemovitosti. Opravdu se tak dokážeme postarat o celé spektrum problémů, které jinak vždy musel řešit majitel nemovitosti.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667