Malé i velké nemovitosti mohou být v bezpečí díky naší správa nemovitostí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Reality, bydlení

Potřebujete mít dohled nad provozem činžovního domu. Nebo potřebujete, aby se měl kdo starat o váš rodinný dům? A nebo dokonce máte jeden či více bytů na pronajímání, ale nevíte, jak pronájmy řešit? Všechny otázky mají jednu jasnou odpověď.

A tou odpovědí je správa nemovitostí. Velice komplexní služba, kterou mimo nás nabízí jenom málo realitní kanceláří. V rámci dnešního článku vám přiblížíme, co od takové služby můžete očekávat.

K službám všem, kteří potřebují pomoc

Naše společnost happyhouse-sprava.cz je na trhu v Praze a okolí již více, než 25 let. Za tu dobu jsme dokázali nasbírat dostatek zkušeností a odbornosti, abychom mohli nabízet velice komplexní službu, jakou samotná správa nemovitostí je.

Co si ale pod takovou službou, kterou je správa nemovitostí, vůbec můžeme představit? Představit si můžeme především pomoc v podobě ochrany před problémy. Základem totiž je, že naše společnost se správou nemovitosti přebírá také problémy, které zkrátka přirozeně mohou provozem nemovitosti vznikat. Vás se tak rozhodně týkat nebudou.

Pokryjeme drtivou většinu nemovitostí

Jen málo nemovitostí, které musí být velice specifické, nespadají do našich možností správy nemovitostí. Zcela naopak, správa nemovitostí je vhodná jak pro drobné bytové jednotky v kusech i větším počtu, tak i pro největší bytové domy.

Každá z těchto služeb je přitom balíčkem celé řady menších dílčích služeb, které jsou přizpůsobeny danému typu nemovitosti. Zcela běžně se ale také stává to, že někteří potřebují využít další služby nad rámec základního balíčku, nebo naopak ví, že některé z nich nevyužijí. Pokud tomu tak je, tak se není čeho bát. Vždy totiž balíček, následně pak i cenu, přizpůsobujeme individuálním potřebám každého našeho zákazníka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667