Realitní kancelář, která dokáže poradit s investičními příležitostmi v Praze

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Reality, bydlení

Praha plus realitní trh. Dva z vůbec nejsilnějších pojmů na pole české ekonomie. Jejich spojení dává investorům možnost se jedním projektem nadosmrti dokázat zabezpečit, nebo naopak rozjet dlouhý a opravdu úspěšný business plán.

Hledání příležitostí, a především potom partnerů, kteří vám pomohou k takovému projektu vůbec přistoupit, je poměrně dost obtížné. Naše realitní kancelář vám ale zcela naopak ráda takovou šanci dá.

Bytové jednotky v Praze a jejich nedostatek

Pokud se rozhodnete jít do investic jako jsou činžovní a polyfunkční domy, tak jsme jedním z vůbec nejlepších partnerů. Naše společnost happyhouserentals.com se dlouhodobě zabývá prodeji a nákupy nemovitostí v Praze. Díky tomu dokážeme nejen že najít možnost, kde je dobré investovat finance, ale hlavně takovou možnost dokážeme adekvátně nacenit. A právě samotné ocenění nemovitostí v rámci hlavního města může být právě tím největším problémem, se kterým se setkáte.

Developerské projekty

Developerské projekty jsou stavby, které vlastně ještě nejsou v kompletním stavu. Většinou se do developerského projektu přidávají investoři hlavně zpočátku, protože se přerozdělují budoucí zisky. Mnohdy ale není problémem skočit do rozjetého vlaku i jako pozdější finanční injekce. Vše je vždy na dohodě mezi investory a řízením daného projektu.

Pozemky v Praze jsou velmi drahé

Víceméně každá realitní kancelář Praha vám nabídne nákupy a prodeje nemovitostí. S pozemky se ale můžete potkávat podstatně méně. Hlavním důvodem je to, že shánění pozemků je samo o sobě velice těžké. V rámci Prahy jsou pochopitelně dost drahé, ale mají ohromný potenciál. Díky tomu tak jejich cena bude i nadále prudce stoupat, a brzy dojde k jejich možná i několikanásobnému zúročení oproti původnímu vkladu.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667