Potřebujete v Praze pomoci s provozem činžovního domu? Správa nemovitostí je pro vás jasnou volbou!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Reality, bydlení

Ať už jste developer, investor, majitel nemovitosti nebo už jenom člen představenstva, tak je vedení a péče o činžovní dům opravdovým peklem. Důvodem je, že se tady potkávají snad všechna potencionální rizika, která mohou z nemovitostí vznikat.

Mimo nich dokonce můžeme přičíst velké množství problémů s lidskou komunikací. Pro jednu osobu tak rozhodně nejde o nic jednoduchého. Pro opravdu zkušený kolektiv z realitního trhu, se ale naopak jedná o jednorázovou výzvu s jasným výsledkem.

Pomoc při provozu velkých nemovitostí

Velké nemovitosti jsou pochopitelně vždy náročné. Ve výčtu, který jste si mohli přečíst v úvodním odstavci, navíc s jistotou nejsou ani zdaleka všechna rizika, která vás mohou poměrně jednoduše potkat. Proto je tak dobré mít partnera, na kterého se můžete obrátit.

Naše společnost happyhouserentals.com patří mezi dlouholeté stálice na pracovním trhu. Dokážeme vám nabídnout nejen opravdu dobré služby v oblasti investic a prodejů či nákupů, ale právě i v oblasti správy a údržby nemovitostí. Široký kolektiv, dostatek kontaktů, a hlavně letité zkušenosti, vám tak můžeme dát k dispozici.

Celá řada možností, jak se o nemovitost starat

Ačkoliv realitní kancelář Praha nabízí ve velkém počtu, tak se jenom malé množství dokáže popasovat v komplexními úkoly, jako je správa samotného činžovního domu. Pro opravdu spolehlivý běh je potřeba znát a zvládnout účetní úkony, agendu, někdy právní služby, technický dohled a také komunikaci a získávání klientů.

Vždy ale nemusíte nutně využít komplexní balíček služeb, ale pro některé případy pro vás bude zajímavé jednoduše použít jen malou část z nich. Ať už jste prvním nebo druhým případem, tak tu naše realitní kancelář vždy bude připravena pomoci.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667