Hledáte opravdové specialisty na prodeje a nákupy nemovitostí v Praze? Rádi vám pomůžeme!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2023 | Reality, bydlení

Je zcela jedno v jaké kategorii služeb a produktů se pohybujeme, Praha je zkrátka místem, které je už jenom díky svojí extrémní konkurenceschopnosti obtížné pro naprostou většinu podnikatelů i soukromníků.

V realitách je přitom náročnost Prahy víceméně přímo úměrná tomu, jak náročné je určovat správné ceny za jednotlivé nemovitosti. Prodej příliš draho i pod cenou má svoje nevýhody, ale naše společnost vám s nimi velice ráda pomůže.

Více než 25 let zkušeností na trhu

Sebevědomě vám můžeme nabídnout svoje služby hlavně díky opravdu dlouhé praxi. Naše společnost happyhouserentals.com se pohybuje realitním trhu v Praze a okolí již více, než 25 let. Za tu dobu jsme dokázali nastřádat stovky spokojených klientů, z nichž se mnozí rádi vracejí zpátky k našim službám.

Díky spoustě praxe a možností, které nám úspěchy otevřely, se můžeme stát nejen místem kde nakoupíte a prodáte nemovitosti, ale dokonce zde najdete kompletní podporu. Můžeme vám totiž poskytnout celou řadu doplňkových služeb, nebo rovnou kompletní správu nemovitostí.

Prodeje a nákupy za ideální ceny

Ačkoliv realitní kancelář Praha nabídne na každém rohu, tak komplexním servisem naší velikosti se může chlubit opravdu jenom malé procento z nich. Prodeje a nákupy přitom jsou aktivitou víceméně všech kanceláří, ale každá to umí trochu jinak.

U nás dobře víme, že nákup za vysoké i příliš nízké částky není nikdy ideální. Chcete opravdu vydělat, tak dáte vysokou nabídku? Pak čekáte dlouho na zájemce, pokud se vůbec ukáže bez chuti s vámi stejně jednat o snížení ceny. Pokud naopak dáte nízkou nabídku, tak máte rychlý úspěch, ale přicházíte o peníze. Proto je nutné vždy zapracovat na tom, abyste dokázali nabídnout opravdu optimální cenu nemovitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667