Jste noví na realitním trhu v Praze? Pomůžeme vám s vašimi prvními krůčky!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2022 | Reality, bydlení

Dostat do Prahy víceméně z jakéhokoliv odvětví obchodu a investic znamená velké rozdíly a spoustu věcí, na které si musíte pochopitelně zvykat. V takových prvních krůčcích se může člověk na dlouhou dobu ztrácet a přinejhorším pro něj také mohou znamenat možné finanční ztráty.

Konkrétně realitní trh je v Praze velice specifický. Důvodů je opravdu celá řada od extrémně vysoké kupní síly, před mezinárodní prostředí, až po členitost města do obyvatelských skupin a možností občanské vybavenosti. Vyznat se v téhle džungli tak rozhodně zabere jednomu spoustu času.

Kvalitní služby, extrémní zaměření

Naše realitní kancelář vám nabídne opravdu ty nejkvalitnější služby hlavně díky tomu, že se celou svoji dlouhou kariéru zaměřujeme konkrétně na Prahu a typické realitní i mezinárodní prostředí pro tuto oblast. Bez jakýchkoliv okolků si tak můžete všimnout, že na stránkách happyhouserentals.com vám nenabídneme tu nejširší, ale hlavně nabídneme tu nejvíce cílenou sadu služeb. S námi se tak nemusíte bát toho, že byste se na trhu v Praze mohli ztratit.

Specifické nemovitosti i jejich ceny

Mnohé nemovitosti jsou v Praze zastoupeny v opravdu velkých číslech, ale přitom jsou jejich služby a dostupnost extrémně nízké. Příklad za všechny jsou činžovní domy Praha, které opravdu najdete po stovkách staveb, ale přitom ne všechny plní svůj potenciál, nebo jsou dokonce využívány.

Oproti tomu specifickou částí nemovitostí jsou ty, které vyloženě slouží k obchodní činnosti. Provozovny, kanceláře nebo skladovací a výrobní kapacity. Všechny tyto oblasti jsou v hlavním městě velice vytížené a mohou tak pro vás znamenat o něco větší problém se dostat k jejich nákupům nebo pronájmům. Rozhodně ale znamenají zajímavou a velice lukrativní investici.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667