Připravujete se k prodeji či nákupu nemovitosti v Praze? Rádi vám s ním poradíme!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2022 | Reality, bydlení

Prodeje a nákupy nemovitostí jsou ve všech případech operací, kterou je potřeba dělat s pořádnou opatrností. Důvodů může být pochopitelně celá řada. Tím opravdu největším důvodem ale bezesporu vždycky bude ten nepříjemný fakt, že můžete přijít jak k velkému výdělku, tak i k velké ztrátě.

V Praze ale najít opravdu ideální míru mezi rizikem a přitom výdělkem, je velice obtížné. Díky tomu je tady také naše společnost, která vám může nabídnout už více jako pětadvacet let zkušeností s pražským realitním trhem. Díky nám, rozhodně neproděláte!

Specifická Praha, specifické služby

Realitní kancelář happyhouserentals.com je už dlouhodobě jedním z důležitých hráčů na pražské realitní scéna. V našem područí najdete stovky spokojených klientů, kteří využívají našich služeb od prodejů a nákupů nemovitostí, přes asistenční služby, až po kompletní správa nemovitostí.

Díky celoživotním zkušenostem právě z hlavního města, vám tak nabídneme specifické služby, které naprosto dokonale vyhovují tomu, jak specifický je také místní trh. Díky opravdu odborným cenovým návrhům tak budete nakupovat za rozumné ceny, a stejně tak prodávat za konkurenceschopné, ale stále výhodné částky.

Celá řada možných nemovitostí

V Praze rozhodně nebudete mít nouzi o nalezení správné investiční nebo funkční nemovitosti. například činžovní domy Praha nabízí téměř v každé ulici a je o ně také veliký zájem. Extrémně drahé nemovitosti, které ale s sebou přinášejí možnosti opravdu vysokých zisků a pozdějšího prodeje za mnohem vyšší hodnotu, než proběhl nákup jako takový. Mimo samotných činžovních domů ale rozhodně najdete na místním trhu i další množství nemovitostí, o které je nejen z pohledu prodejů, ale také pozdějších pronájmů a užití opravdu extrémní zájem.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667