Nezvládáte se starat o svůj dům, nebo potřebujete dohled při cestách do zahraničí? Pak je správa domů ideální službou pro vás!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2022 | Reality, bydlení

Mít vlastní dům je rozhodně snem naprosté většiny lidí. Jenže důležité je uvědomit si, že s takovou nemovitostí pravidelně přichází také poměrně dost nákladů, a především i spousta starostí, které jen tak nezmizí. Dvojnásob to platí v případě, kdy jste pracovně velice vytížení, nebo dokonce cestujete pravidelně do zahraničí.

Kdo se vám přitom v takový moment postará o domov? Máte jistotu, že zabezpečení, energie i vše ostatní je v naprostém pořádku? Pro tyto případy je tady správa rodinných domů se všemi jejími možnosti!

Nemějte už strach o svoji nemovitost

Když je člověk dlouho mimo domov, tak pochopitelně má obavy, jestli je vše v pořádku a dům je v bezpečí. S námi se nemusíte bát. Oproti jiným službám je totiž správa domů službou, které je doslova extrémně komplexní záležitostí.

Dostanete kompletní dohled nad domácností ze všech úhlů pohledu, které vás jenom mohou napadnout. Můžete jednoduše mít jistotu v tom, že je dům v neustálém technickém dohledu, a to včetně zahrady a pozemku. Mimo toho je také součástí zabezpečení nemovitosti, její pravidelně zkontrolování a jistota toho, že se nikdo k vám domů rozhodně nevloupá.

Levně a bez složitých procedur

Naše realitní kancelář happyhouse-sprava.cz se snaží ve všech možných případech nabídnout svým klientům maximální pohodlí a bezpečí. Díky tomu tak nemusíte očekávat žádné složité podepisování, spoustu smluv a žádostí. O vše se stará několik málo dokladů, které přesně stanoví, co bude naše kancelář dělat a do jaké míry smí s nemovitostí manipulovat. Cena je potom kompletně individuální. Vždy se odvíjí podle toho, kolik celkových dílčích služeb budete využívat, a jak vysoká pro nás bude náročnost péče právě o vaši nemovitost.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667