Pronajímejte bytové jednotky bez starostí a s jistotou pravidelného příjmu!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2022 | Reality, bydlení

Máte k dispozici jeden byt, který se chystáte pronajímat? Nebo dokonce máte celé portfolio nemovitostí a desítky klientů? Ať už se vás týká první nebo druhý případ, tak se rozhodně denně potkáváte s nemalým množstvím rizik, které z takového podnikání pravidelně plynou.

Na základě toho tak může jednoduše dojít k problémům, finančním a také materiálním ztrátám. Mnozí si tato rizika uvědomují, ale netuší, jak s nimi bojovat. Naštěstí je tady ale naše realitní kancelář, která vám představuje možnost správy nemovitostí!

Zkušená realitní kancelář z Prahy

Praha a její okolí je rozhodně jedním z prostředí, které jsou extrémně odlišné proto zbytku republiky. Mít tak zkušenosti právě odtud nebo odjinud, dokáže být velký rozdíl. Naše společnost vám ale dokáže nabídnout více jak čtvrt století zkušeností právě z pražského prostředí. Na našich webových stránkách happyhouse-sprava.cz najdete celou řadu realitních služeb.

Mezi nimi přitom nejsou jenom základní realitní služby, jako je především prodej a nákup nemovitostí, ale také celá řada přidružených služeb, nebo právě extrémně populární a prospěšnou správu nemovitostí!

Správa bytů, která vás podpoří

Konkrétně služba správa bytů je ta, díky které jste právě u tohoto článku. Jedná se o soubor menších služeb, které mají vesměs jedinou funkcí. Ochránit vás před běžnými riziky, která z podnikání mohou vznikat také před následným řešením mnohých problémů. Díky tomu správa bytů dokáže ušetřit nejen spoustu starostí a času, ale především také financí, které pak investují majitelé do řešení sporů i následků, které za ně mohou. To vše přitom získáte v plně individuálním balíčku, který navíc ve své ceně a rozsahu vždy stoprocentně zohledňuje vaši finanční situaci a výdělek, který se z podnikání očekává.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667