Prodej nemovitosti, aniž byste přitom ztratili střechu nad hlavou. Opravdu je to možné!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.11.2022 | Reality, bydlení

Prodej nemovitostí může být pro jednu sortu lidí příležitost k opravdu kvalitnímu výdělku, ale pro druhou sortu naopak může být taková situace nepříjemným řešením krizových chvil. Ať už se bavíme o prvním nebo druhém případě, tak se může dost jednoduše stát, že přitom nechcete nemovitost, která je vaším domovem opustit.

Existují ale mnohá řešení, která vás mohou překvapit. Jedním z takových řešení může být i to, které navrhuje naše společnost. A to konkrétně prodej nemovitosti s možností pokračujícího nájmu!

Rychlé a výhodné výkupy nemovitostí

Naše společnost vykupnemovitosti-bydlidal.cz je jednou ze společností, které provozují přímý výkup nemovitosti. Co to pro vás v praxi znamená? Jenom samé výhody! Ve zkratce nemusíte čekat na to, až se najde vhodný kupec. Stejně tak nemusíte čekat ani na moment, kdy bude připraveno financování nákupu.

Naše společnost reaguje rychle, rozhodně a od prvního kontaktu po platbu se může výkup nemovitostí uskutečnit opravdu v rámci pouhých dní. Zásadní výhodou přitom je, že vy získáváte vždy tržní cenu, adekvátní vaší nemovitosti. A to bez jakýchkoliv srážek, které jsou u realitních kanceláří běžné.

Prodejte nemovitost, ale bydlete dál!

Mnohdy je prodej nemovitosti krizovým řešením situací, které mohou být extrémně nepříjemné. V takovém momentu se může jako záchrana a příjemné východisko nabízet výkup nemovitostí s nájmem. Jedná se o druh výkupu, při kterém sice prodáte svoji nemovitost, ale ještě předtím už máte možnost sjednání nájmu za předem stanovených podmínek. Služba je tak ideálním řešením těm, kteří potřebují vysoké finanční částky rychle a efektivně, ale přitom nechtějí opustit svůj současný domov, nebo dokonce vůbec nemají kam jít. Za službu se navíc nehradí žádné poplatky navíc, ani nepřibývají žádné povinnosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667