Follová zakládá vlastní firmu. Producentka Novy cílí na asijský trh

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 23.11.2017 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Na českém filmovém a mediálním trhu vznikla nová produkční firma. Za společností Follow Film Prague stojí producentka a mediální manažerka Klára B. Follová, která má za sebou dlouholeté působení v televizi Nova a její mateřské korporaci CME.

Pro Novu produkovala zejména primetimové pořady – například Kriminálku Anděl IV, Gympl s (r)učením omezeným nebo obnovenou verzi pořadu Chcete být milionářem? Podílela se také na legendárním sitcomu Comeback. V rumunské televizní jedničce PRO TV, která stejně jako Nova spadá pod CME, dohlížela na výrobu velkorozpočtové reality show Farma. Za sebou má také produkování přímých televizních přenosů (TýTý), magazínů (ESO), reklam a mnoha krátkých filmů z ČR i zahraničí.

Podle Follové je na filmovém trhu slibný prostor pro fullservicovou produkční firmu se specifickým profilem. „Naším hlavním cílem je nabízet komplexní služby pro zahraniční štáby, zejména z Německa a Asie, kde vidíme mimořádný potenciál,“ říká Follová.

„Z vlastních zahraničních zkušeností a práce v mezinárodních týmech vím, že Česká republika má z pohledu filmového byznysu co nabídnout. Po zavedení systému daňových pobídek jsme se vrátili na filmovou mapu světa. Disponujeme výjimečnými lokacemi. Nejde jen o nejpopulárnější Prahu, ale také o Český Krumlov a další historická města. Stále populárnější jsou industriální místa jako Vítkovice nebo celá řada přírodních lokací. Velice důležitým faktorem je také tradičně vysoká kvalita práce českých filmových profesionálů. “

 

Pro více informací kontaktujte, prosím:

Klára B. Follová

Tel: +420 725 58 68 69

Email: klara@followfilm.cz

Témata: produkce, Follová, filmová produkce, Follow film Prague | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300